Найсвіжіше:
• Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину • На Підволочищині зіткнулися Skoda та Ford: травмувалися троє • П’яний водій із Байковецької громади намагався відкупитися від поліцейських за 25 тисяч гривень • Розрахунки за газ по-новому: що і коли зміниться для українців
rss

На Дніпропетровщині помер 55-річний військовий з Тернопільщини


Опубліковано: 21 Липня 2025р. о 13:10

Перестало битися серце військовослужбовця, жителя міста Зборів Ярослава Йосиповича Власюка ( 06 січня 1970 року народження). Про сумну новину повідомив міський голова Зборова Руслан Максимів.

12 липня 2025 року Ярослав Йосипович помер у місці тимчасової дислокації підрозділу в районі населеного пункту Зоряне Дніпропетровської області.

Він самовіддано служив Українському народові, гідно виконував свій обов’язок у надзвичайно складних умовах війни. Громада схиляє голову в жалобі та висловлює щирі співчуття родині, друзям і побратимам загиблого Захисника. Світла пам’ять про Ярослава Йосиповича назавжди залишиться у серцях вдячних земляків, – йдеться в повідомленні Руслана Максиміва.

Про дату та час зустрічі тіла Героя у міській раді обіцяють повідомити додатково.

Герої не вмирають! Слава Україні!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше