Найсвіжіше:
• Неймовірна розв’язка у першій футзальній лізі Тернопільщини • У Підволочиському ліцеї знайшли макет бойової гранати Ф-1 • «Шлях» з Байковецької громади – головна сенсація Зимової першості з футболу • На Тернопільщині на потреби ЗСУ конфіскували бус • На Бучаччині затримали серійного викрадача електроінструментів • Частина Тернополя тимчасово без води: причина • На Харківщині загинув 46-річний прикордонник з Тернопільщини • Великодній кошик 2026: скільки коштуватиме святковий стіл цьогоріч? • Сідав за кермо попри заборону: житель Лановеччини отримав суворий штраф • Експрокурор Тернопільської області стверджує, що у нього знайшлися золоті злитки • Визначилися усі учасники чвертьфіналу Зимової першості Тернопільщини • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнення світла на 16 березня • Завтра Тернопільщина зустрічатиме загиблого на Донеччині Героя • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • На Борщівщині засудили пенсіонера, котрий смертельно травмував сусідку • На Тернопільщині судитимуть керівника комунального підприємства через якого бюджет не отримав 870 тис грн • На Борщівщині засудили інженера агрокорпорації, який крав пальне • На Тернопільщині судитимуть уродженця Запорізької області, який до смерті побив пенсіонера • Внаслідок влучання FPV-дрона загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Борщівщині засудили чоловіка за відмову від мобілізації • Команда з Гусятинщини впевнено переграла ФК «Теребовля» • 8 місяців вважався зниклим безвісти: на Сумщині загинув воїн з Тернополя • Декларація голови Козівської громади: мільйонна зарплата та вигідний перепродаж авто • ФК «Борщів» декласував команду зі Зборівщини • Воїн з Тернопільщини останній бій прийняв у Курській області
rss

На декількох вулицях Тернополя не буде води


Опубліковано: 19 Липня 2021р. о 16:18

21 та 22 липня на деяких вулицях Тернополя не буде води. Як зазначили в мерії, у зв’язку з підключенням до водопровідної мережі новобуду, 21 липня з 00:00 до 10:00 тимчасово припинять водопостачання на вул. Замонастирській та провулку Замонастирському.

22 липня води не буде з 9 до 21:00 в будинках на вул. Живова, 2, 4, 5, 6 та вул. Князя Острозького, 70.

– Працівники КП “Тернопільводоканал” проводитимуть перепідключення нової мережі. Дане відключення є технічною необхідністю, – інформують в міськраді.

Тернополян просять зробити необхідні запаси води.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
16 Березня
15 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше