Найсвіжіше:
• Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла
rss

На Чортківщині директор одного з товариств привласнив собі понад 186 тис. грн


Опубліковано: 29 Червня 2021р. о 13:15

Чортківською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з товариств щодо привласнення ним чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та видачі неправдивого офіційного документа при реконструкції приміщення клубу в одному із сіл Чортківського району (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури повідомляє, що упродовж 2017-2018 років під час ремонтних робіт об’єкта соціальної інфраструктури директор товариства підписав документи з неправдивими даними, завищивши обсяг виконаних штукатурних, малярних та інших робіт. На підставі цих документів замовник – Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації перерахував підряднику зайві кошти на суму понад 186 тис. грн, які директор товариства згодом привласнив.  

Через неправомірні дії підозрюваного бюджету спричинено збитки на вищевказану суму, більш як половина з яких  уже відшкодована під час слідства.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції.


Джерело: Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
Мітки: ,




Новини
6 Лютого
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше