Найсвіжіше:
• Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей • Загроза ракетного удару по Тернопільщині, – голова ТОВА • Внаслідок удару БпЛА на Запоріжжі загинув воїн з Борщівщини
rss

На Чортківщині двоє спритників незаконно видобували пісок (+фото)


Опубліковано: 3 Жовтня 2024р. о 15:02

За незаконне видобування корисних копалин двом жителям Чортківського району загрожує до 2 років позбавлення волі, повідомляє Головне управління Нацполіції в Тернопільській області. 

Під час профілактичного відпрацювання території обслуговування співробітники Чортківського районного управління поліції неподалік села Милівці у кар’єрі виявили двох чоловіків, які вантажили пісок на причіп трактора. У ході перевірки з’ясувалося, що фігуранти, місцеві жителі, здійснювали видобуток без дозвільних документів.

З місця події поліцейські вилучили техніку, яку було поміщено на арештмайданчик. Сума завданих довкіллю збитків встановлюється.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 240 (незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — від штрафу до двох років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше