Найсвіжіше:
• Мешканець Збаразької громади повернувся з полону • Тернополянам уріжуть субсидії: стало відомо, на скільки • Офісний переїзд Київ | Ціна від 1500 грн під ключ | Trand • У Тернополі на 8 років засудили молодика, який побив свого тренера з боксу • Виробник з Тернопільщини отримав особливий статус у митників • Команда з Гусятинщини – бронзовий призер Зимової першості Тернопільщини з футболу • З полону повернулося троє військових з Тернопільщини • «Агрон» виявився сильнішим за «Дністер» у тернопільському дербі • Спочила у Бозі вчителька з Бучаччини • У Вишнівці син завдав батькові два удари по обличчю: справу розглядав збаразький суд • Судитимуть водія, винуватця смертельної ДТП у Тернопільському районі  • На Харківщині загинув 47-річний воїн з Тернополя • Три роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • У Васильківцях спаринг провели «Поділля» та великоберезовицький «Сокіл» • На рідну Теребовлянщину повернувся воїн, котрий був 2 роки в полоні • ФК «Борщів» у спарингу переміг молодий колектив з Гусятинщини • Конфлікт у Тернопільській лікарні: 88-річну жінку не поклали в стаціонар • У Тернополі за шахрайство засудили вчительку • Ще один високопосадовець залишив Тернопільську ОВА • Вихованець лановецького футболу відзначився голом у Прем’єр-лізі • Війна безжально забрала життя молодого захисника зі Зборівщини • Сім місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Гусятинщини • Зупинилося серце 39-річного воїна з Тернопільщини • Офіційно: київське «Динамо» 21 квітня зіграє у Тернополі • Спочила у Бозі фельдшер з Тернопільщини
rss

На Борщівщині сталася смертельна автотроща


Опубліковано: 1 Лютого 2025р. о 16:20

Троє людей потрапили до лікарні з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості. Ушкодження жителі Чортківського району отримали в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

Аварія трапилася 29 січня близько 12:00 в селі Гермаківка. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група Борщівського відділення поліції, бригада екстреної медичної допомоги та рятувальники.

За попередньою інформацією, 66-річний водій автомобіля ВАЗ 21061 не впорався з керуванням, не вибрав безпечної швидкості руху, з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом. У результаті удару людей з салону авто вивільняли пожежники. Водія та одну із пасажирок госпіталізували до реанімаційного відділення, а ще одну жінку забрали в хірургію.

Проте врятувати життя кермувальника медикам не вдалося. Чоловік від отриманих травм помер.

У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
12 Квітня
11 Квітня
10 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше