Найсвіжіше:
• Стало відомо, скільки на Тернопільщині діє сонячних електростанцій і яку потужність вони мають • Тернопільський плавець здобув бронзу на чемпіонаті України • Після скарги “Пташки” з Тернопільщини на шалені втрати у 59 бригаді виявили погані рішення керівництва • На Тернопільщині 27 липня на шість годин вимикатимуть світло • Футбольна команда з Тернопільщини дозаявила екс-півзахисника чернівецької «Буковини» • На Тернопільщині археологи розкопали давньоруське місто Биковен • Команда вищої ліги Тернопільщини дозаявила гравця з майже сотнею матчів серед професіоналів • Заступник міського голови Кременця та депутатка вимагали у підприємців хабарі за перемогу у тендері • Двоє працівників Борщівського військкомату, яких звинувачують у корупції, вийшли під заставу • Перестало битися серце вокалістки відомого тернопільського гурту • На Тернопільщині викрили чоловіка, який влаштував наркопритон • Мікрозайм або кредитна лінія − що вибрати та у чому різниця? • У Тернополі затримали чоловіка, який обікрав 15 водоматів (відео+фото) • Став відомим перший суперник тернопільської “Ниви” у новому сезоні • У Міноборони розповіли, чи є потреба у зниженні призовного віку • Безпечний освітній простір Тернопільщини потребує покращення – результати дослідження • Хто в Резерв+ може отримати автоматичну відстрочку – дві категорії • Житель Тернопільщини отримав 4 роки тюрми за неправдиве повідомлення про замінування адмінбудівлі поліції • Сьогодні впродовж усього дня буде ускладнений рух транспорту на вулицях Крушельницької та Грушевського • У Тернополі розпочали встановлення дорожніх знаків дорогою до Дальнього пляжу • Через 6 днів у громадському транспорті одного з міст Тернопільщини не прийматимуть готівку • 33-річний житель Борщівщини організував підпільний бізнес • Блаженнійший Епіфаній на Тернопільщині освятив місце під меморіал памʼяті полеглих захисників України • У розташуванні військової частини помер воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині 26 липня вимикатимуть світло з 5 до 24 години: графік
rss

Молодість поступилася досвіду: “Галич” у Збаражі програв «Поділлю»

Опубліковано: 15 Травня 2024р. о 22:59

У 2-му турі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року у Збаражі місцевий «Галич» поступився великоберезовицькому «Поділлю» – 1:2.

У матчі було два різних тайми. В першій 45-хвилинці молоді збаразькі футболісти допускали багато помилок, особливо на своїй половині поля, практично нічого не створили біля воріт суперника, та ще й травму отримав досвідчений захисник «Галича» Степан Рижук. Все це вилилося у два пропущених м’ячі. На початку поєдинку рикошетом від коліна оборонця «Галича» м’яч потрапив до нападника гостей Миколи Гнатишина. З першим ударом форварда справився кіпер збаразької команди Дмитро Загурський, а з повторним вже – ні. Так рахунок у матчі було відкрито (0:1). Ближче до завершення першого тайму гості двоїли перевагу. Сталося це після подачі кутового. Ярослав Ясніцький продовжив м’яча на передній штанзі, а Вадим Альохін, ударом головою, замкнув дальню стійку (0:2).

У другого таймі вже контроль м’яча був за збаразькими футболістами. Вони діяли значно активніше за суперника, але в завершальній стадії атак їм бракувало гостроти. Лише за дві хвилини до завершення основного часу матчу їм вдалося скоротити рахунок. За гру рукою Максима Урбанського арбітр матчу Вадим Трач з Тернополя призначив пенальті. Капітан «Галича» Арсен Чубатий пробив з «точки» у лівий від голкіпера Ольхового кут воріт, той вгадав напрямок м’яча, навіть зумів його дістати, однак від його руки м’яч потрапив у стійку і залетів у сітку воріт (1:2). На більше збаражчанам не вистачило часу…

***

«Галич» (Збараж) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:2 (0:2)

12 травня. Збараж. Стадіон «Колос». 150 гл. +16 град.

Арбітр – Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Ігор Брик (Тернопіль), Ростислав Новосад (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Василь Заторський (Тернопіль).

«Галич»: Загурський, Фарботняк (Козарчук, 63), Рижук (Яцків, 43) Милян, Дума, Чорній (Літус, 85), Чубатий-к, Возьний, Ласий, Дишлюк (Ухман, 46), Купчак (Прокопів, 79). Запасні: Рупа, Ірха, Білик, Грішаков.

«Поділля» (В. Березовиця): Ольховий, Урбанський, Альохін, Ясніцький, Стецюк, Кренько-к, Михайленко (Копцюх, 90+4), Веремчук (Королюк, 90+3), Цупер (Закордонець, 63), Лірський (Джумак, 72), Гнатишин (Медвідь, 83). Запасні: Кравчук, Олійник, Приян.

Голи: Микола Гнатишин (11), Вадим Альохін (39), Арсен Чубатий (88, з пен.).

Попереджені: Віталій Милян (82), Максим Урбанський (87), Андрій Ласий (90+1).