Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Мешканця Волині підозрюють у зґвалтуванні своїх доньок


Опубліковано: 12 Квітня 2025р. о 20:01

На Волині 34-річного жителя одного із сіл Володимирського району підозрюють у неодноразовому зґвалтуванні двох своїх малолітніх доньок. Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.

Слідством встановлено, що протягом 2023–2024 років чоловік систематично вчиняв сексуальне насильство над рідними доньками, яким нині 12 і 13 років. Йому інкримінують злочини, передбачені частинами 4 та 6 статті 152 Кримінального кодексу України.

Суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою строком на 60 діб.

Слідчі дії, які проводилися за участю неповнолітніх, здійснювалися з дотриманням усіх вимог законодавства, аби мінімізувати ризики повторної психологічної травматизації дітей. Правоохоронці діяли відповідно до принципів правосуддя, дружнього до дитини.

Досудове розслідування у цій справі проводить слідче управління Головного управління Нацполіції у Волинській області.

Варто нагадати, що санкція частини 6 статті 152 КК України передбачає покарання у вигляді п’ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув’язнення за повторне зґвалтування особи, яка не досягла 14-річного віку, незалежно від її згоди.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше