Найсвіжіше:
• На Кременеччині на вихідних одразу три п’яних водії пропонували хабарі копам • Інтрига першої Тернопільської футзальної ліги: два очка розділяє одразу три лідируючі команди • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії
rss

Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори


Опубліковано: 16 Лютого 2026р. о 10:38

До Тернопільського районного управління поліції надійшло звернення від жительки одного з сіл Великоберезовицької територіальної громади 1984 року народження. 

Жінка повідомила, що стала жертвою інтернет-шахрайства під час спроби придбати інвертори через популярний онлайн-майданчик.

Зі слів заявниці, вона знайшла оголошення про продаж інверторів та зв’язалася з продавцем.  Під приводом необхідності повної передоплати товару невідома особа переконала її перерахувати кошти в сумі 70 000 гривень на шахрайський банківський рахунок. Після здійснення переказу зв’язок із «продавцем» обірвався, а товар заявниця так і не отримала, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

За даним фактом розпочато перевірку. Правоохоронці встановлюють особу зловмисника та вживають заходів для притягнення його до відповідальності.

Поліція вкотре застерігає. Інвертори та інше енергетичне обладнання залишаються затребуваним товаром, чим користуються аферисти. Щоб уникнути втрати коштів:

  • – не здійснюйте повну передоплату незнайомим продавцям;
  • – перевіряйте профіль користувача, дату створення облікового запису та відгуки;
  • – користуйтеся офіційними сервісами безпечної оплати;
  • – уникайте переказів на карткові рахунки фізичних осіб без укладення договору чи підтвердження продавця.

Якщо ви стали жертвою шахрайства – негайно звертайтеся до поліції за номером 102 або до найближчого відділення. Своєчасне повідомлення підвищує шанси встановити зловмисників і повернути кошти.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
16 Лютого
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше