Найсвіжіше:
• У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів • “Буковина” за матч у Тернополі заплатить величезний штраф • Польська делегація вшанувала пам’ять загиблих тернополян після ракетного удару • На Дніпропетровщині загинув студент із Тернополя: що відомо • Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься • Відійшов у вічність ветеран війни з Тернополя • У Тернополі за добу патрульні виявили 4 п’яних водіїв • На Харківщині загинув воїн з Борщівщини • П’ять причин купити ігрову приставку Nintendo • На Кременеччині замість аварійного моста встановлюють труби • Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця
rss

Житель Тернополя зберігав у своєму помешканні бойову гранату із запалом


Опубліковано: 30 Липня 2024р. о 17:30

Понад дві сотні різнокаліберних набоїв та бойову гранату із запалом зберігав у своєму помешканні 58-річний житель Тернополя. Після проведеної експертизи чоловікові повідомили про підозру відповідно до ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Фігуранту загрожує позбавлення волі від трьох до семи років за те, що зберігав боєприпаси, але не мав на них дозволу.

У ході обшуку, проведеного оперативниками УСР спільно зі співробітниками Департаменту військової контррозвідки СБУ, слідчими Головного управління Національної поліції в Тернопільській області під процесуальним керівництвом Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону, вилучили понад дві сотні різнокаліберних набоїв та бойову гранату із запалом. Їх направили на експертизу в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

Експерти підтвердили, що вилучене є придатним до застосування. Слідчі поліції тернополянину повідомили про підозру, а, зібравши достатньо доказів, кримінальне провадження скерували до суду.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
6 Травня
5 Травня
4 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше