Найсвіжіше:
• На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини • Кращі команди та гравців Тернопільщини нагородили за підсумками футзального сезону-2025/26 • “Він навчив мене кохати, але як жити без нього — не навчив”: історія Каріни з Буковини, чий наречений загинув на Курщині • Голову Білецької громади підозрюють у пошкодженні парку «Загребелля» на понад 8 млн грн • На Бережанщині чоловік незаконно зрубав сім дерев • Тварини згоріли заживо: на Гусятинщині трапилась моторошна пожежа • Війна забрала життя ще одного молодого воїна з Шумщини • ТОП онлайн-сервісів для перевірки нерухомості та земельних ділянок • На Дніпропетровщині загинув воїн з Гусятинщини • Вважався зниклим безвісти: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі викладач тернопільського коледжу • З полону повернулися два військових з Монастирищини • Тернопільським студентам доступні пільгові квитки в застосунку УЗ • Тернопільщина знову у трійці лідерів в Україні • Помер соліст Національної опери з Тернопільщини • На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло
rss

Мер з Тернопільщини поділився враженнями від форуму в Лугано, на якому він особисто був присутній


Опубліковано: 6 Липня 2022р. о 22:54

На запрошення посольства Швейцарії міський голова Копичинців Богдан Келічавий мав нагоду відвідати багатьом відому конференцію в Лугано, на якій було озвучено, що відновлення України коштуватиме 750 мільярдів євро. Пан Богдан поділився своїми враженнями від побаченого і почутого.

– Якщо чесно, я не сподівався, що світ дійсно настільки активно говорить про Україну і високовпливові люди з бізнесу, глобальних організацій, урядів та громадськості нам дійсно хочуть допомогти. Думав, що це картинка в медіа усім відомого глибокого стурбування, не більше. Але щирість дуже добре відчувається в кулуарних розмовах. Я ще ніколи в житті не був в оточенні настільки впливових та цікавих до спілкування людей і це трішки надихає. Українська делегація робить хороший прогрес і добре заявляє про себе. Водночас, ще відчувається певна наша ізольованість. Чи то через мовний бар‘єр деяких учасників, чи через те, що після переживання війни ніхто з іноземців не розуміє твій стан так добре, як співгромадянин. Тим не менш, ми рухаємось в хорошому напрямку та непоганій динаміці. Головне, витримати натиск ворога, за що велика подяка нашим воїнам!, – зазначив Богдан Келічавий.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,





Новини
9 Квітня
8 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше