Найсвіжіше:
• «На щиті» до рідного дому повернувся захисник з Тернопільщини • У селі Геленки на Козівщині зафіксували появу вовків • Відомий співак з Тернопільщини спантеличив заявою про його “позашлюбного сина” • Великогаївський «Агрон» дозаявив двох нових футболістів • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Вечір на стадіоні в Козові завершився судом для неповнолітньої • Конфлікт на Бучаччині завершився тяжкими травмами обличчя • 21 травня у Тернополі пасажири у вишиванках не платитимуть за проїзд • У Тернополі 20 травня частина міста залишиться без води: перелік вулиць • У Тернополі мотоцикліст протаранив «швидку» • 16 травня у найбільшому парку Тернополя стартує сезон атракціонів • З чеченського полону – на рідну землю: захисник з Тернопільщини повернувся додому • На Донеччині загинув 42-річний Воїн-Титан з Козівщини • На Донеччині отримав смертельні поранення воїн з Тернополя • У Тернополі сталася ДТП за участю електровелосипеда та Lexusа • На Тернопільщині затримали чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів • У Тернополі біля автовокзалу обмежать рух транспорту • Довічне ув’язнення: у Збаражі засудили чоловіка за потрійне вбивство • Смертельна ДТП на Кременеччині: загинув тракторист • Одноконтурний чи двоконтурний котел: що вигідніше для квартири та приватного будинку? • На Тернопільщині судитимуть посадовців за незаконну вирубку дерев на 2 млн грн • Україна повернула полонених 15 травня: чи є серед них мешканці Тернопільщини • У Копичинцях 18-річна мешканка жорстоко побила 15-річного хлопця • У Тернополі на дамбі сталася ДТП • Молитви були почуті: захисник із Шумщини нарешті їде додому
rss

Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини


Опубліковано: 6 Травня 2026р. о 20:30

Великодедеркальська громада, що на Шумщині сьогодні, 6 травня, у скорботі провела в останню земну дорогу свого Захисника — солдата Мартинюка Миколу Володимировича із села Шкроботівка.

Він служив навідником-оператором механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А4*** та до останнього залишався вірним військовій присязі й Україні.

Життя Героя обірвалося 11 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне Покровського району Донецької області. Відтоді Микола Володимирович вважався зниклим безвісти.

Сьогодні громада з глибоким сумом і вдячністю попрощалася з воїном, який віддав своє життя за незалежність і свободу України.

Розділяємо біль непоправної втрати разом із родиною, близькими.

Вічна пам’ять, шана і слава Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
16 Травня
15 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше