Найсвіжіше:
• На Тернопільщині посадили Лесині груші • Староста Малашівців за два останні роки придбав будинок і 25 гектарів землі • На Тернопільщині 357 нових хворих на коронавірус та 12 смертей • ЗУНУ співпрацюватиме з китайським інститутом • У Тернополі від пожежі врятували троє дітей і дорослих • Де Роман Шухевич у міфах, а де в реальності: питання на конференції не вирішено • Завтра на п’ятьох вулицях Тернополя не буде світла • Пансіонат для літніх людей Підволочиської Громади, як насправді живуть старенькі • Завтра на Тернопільщині 88 населених пунктів будуть без світла • У Чортківській дитячій спортивній школі встановили плату за заняття • Чи наважиться міський голова в Підгайцях віддати КП в руки сумнозвісного друга? • 15-річна тернополянка наковталася транквілізаторів • ЗУНУ підписав меморандум про співпрацю з Почесним консульством Угорщини • Квітневого тепла цього тижня ще не буде • Два житлових будинки, гараж, іномарку та 10 земельних ділянок: що задекларував в.о. мера Теребовлі • На Тернопільщині за останню добу виявили 269 хворих на Covid-19 • Гороскоп на найближчий тиждень • Анонси газети «Номер один» від 21.04.2021 р. • У лікарнях Тернополя встановили кисневі бочки • 5 доріг і 6 мостів на ремонті: велике будівництво у Тернопільській області набрало обертів • Завтра на трьох вулицях Тернополя не буде світла • Графік подачі гарячої води у Тернополі • У зв’язку із проведенням у Тернополі 1/2 кубка України з футболу, на окремих вулицях буде обмежено рух транспорту • Завтра на Тернопільщині 104 населені пункти будуть без світла • Мессі нервово курить, побачивши комбінацію ФК «Тернопіль АТО» і диво-гол його лідера (+відео+фото)
rss
Леонід Бицюра: “Я достатньо підготовлений для того, щоб очолити Тернопіль”

Опубліковано: 7 Жовтня 2020р. о 11:17 Переглядів: 16“Батьківщина” презентувала претендента на мерське крісло та першу п’ятірку кандидатів до міської ради Тернополя

1 жовтня в приміщенні готелю “Тернопіль” відбулася пресконференція, на якій була представлена перша п’ятірка кандидатів у депутати до Тернопільської міської ради від партії “Батьківщина”. Претенденти на депутатські мандати поділилися своїм баченням розвитку міста, а представники ЗМІ мали змогу поставити їм запитання.

«Наша команда зреалізувалася у житті, хоче і знає, як можна змінити Тернопіль на краще»

Під час презентації голова міської організації ВО “Батьківщина” Микола Сліпченко акцентував увагу присутніх на професійному досвіді і незаплямованості кандидатів. За його словами, в суспільстві є запит як на нові обличчя в політиці, так і на фаховість та професійну підготовку політиків.

– Я гордий бути тут з тими людьми і відчуваю себе частиною команди, яку мені вдалося об’єднати на найближчих 5 років. Цього року ВО “Батьківщина” на місцеві вибори йде під загальним гаслом: “Єдина надійна команда Батьківщина”. Ми підбирали цю команду за особистими якостями, за набором професійних компетенцій, яких буде достатньо для того, щоби змінити Тернопіль на краще, щоби перервати 10-річну систему забудови Тернополя, який іде в нікуди. У нас молода команда, середній вік нашого кандидата, який іде до міської ради, становить 39 років. Я вважаю, що це той вік, коли людина вже має достатній досвід, зреалізувалася у своїх професійних спрямуваннях і може щось змінити. Наша команда, хоче і знає, як можна змінити Тернопіль на краще, – зазначив Микола Сліпченко.

«Місто, яке ставить перед собою амбітні завдання, має мати модернізовану систему управління»

Окремої уваги заслуговує виступ кандидата на посаду міського голови Тернополя Леоніда Бицюри, який іде другим номером у партійному списку до міської ради. Леонід Олексійович дав фахову оцінку стану справ у Тернополі та провів загальний аналіз перспектив міста й області в цілому.

– Для мене особлива категорія, якою я оперую, – це час. Дуже важливо, щоби п’ять наступних років не були втратою часу ні для кого в Тернополі, ні для Тернополя загалом. Я говорю про Тернопіль як місто з 250 тисячами мешканців. Це той критерій та показник, який впливає на планування всієї містобудівної галузі, формування транспортної мережі, політику в галузі архітектури, землекористування і будівництва. Я хочу, щоби мій рідний Тернопіль конкурував із сусідніми містами – Хмельницьким та Івано-Франківськом, від яких ми значно відстали упродовж останніх п’яти років. Мною й однодумцями проведено глибокий аналіз перспектив Тернопільської області та міста Тернополя, маємо перед собою деталізовані завдання і бачення, як ці розриви подолати. Якщо ми не включимося активно в цей процес, то наступних п’ять років нас чекає глибока депресія, і тоді буде незрозумілою доля всього Тернопілля і нашого міста зокрема, – наголосив Леонід Бицюра.

На його думку, має бути переформатований економічний блок, який повинен стати не статистичним органом, а дієвою структурою, яка “вміє, знає, може, має досвід спілкування з економічним сектором, бізнес-середовищем та інвесторами”, які чекають на сигнал, щоби зайти у місто Тернопіль.

– На жаль, Тернопіль втрачає свою інвестиційну привабливість, і ті підприємства, які мали бути збудовані на території Тернопільщини, опиняються в інших містах. Для нас це не просто втрата економічних, бюджетних можливостей. Це велика втрата перспектив. У мене є багато напрацювань не тільки у тих сферах, які належали до моїх професійних обов’язків. Зокрема, це – екологія, робота з тернопільським ставом, водосховищами. Також я мав відношення до формування Тернопільської об’єднаної територіальної громади, на старті до якої критично ставилося керівництво Тернопільської міської ради. Я достатньо підготовлений до того, щоб очолити місто і повести його у зрозумілому напрямку. Вважаю, що має бути налагоджено діалог зі всіма середовищами: інтелектуальним, бізнесовим і всіма ключовими галузями в Тернополі. Готовий до діалогу із сусідніми селами та ОТГ, адже вважаю, що Тернопіль є невід’ємним елементом організму області, а не автономний суб’єкт, який живе за стінами й огризається на всіх по сусідству. Обласний центр – мотор Тернопільщини, який має задавати не просто певні сигнали, а й формувати частину стратегії розвитку Тернопільської області, – наголосив кандидат на посаду міського голови Тернополя.

Леонід Олексійович розповів, якими будуть  його перші кроки на посаді міського голови Тернополя.

– Відбудеться повне перезавантаження влади і повна реорганізація структур Тернопільської міської ради. Передусім це стосуватиметься блоку містобудування, архітектури, ресурсного забезпечення і галузі освіти. Місто, яке ставить перед собою амбітні завдання, має мати модернізовану систему управління, яка буде складатися із фахівців, які пройдуть відповідну діагностику на профпридатність і підбиратимуться за критеріями власної мотивації. Для них робота має бути не як хобі або спосіб заробітку нелегальним шляхом, вона має стати місією, їхнім персональним внеском у розбудову Тернополя. Особисто я готовий узяти на себе відповідальність і задати всі ключові, галузеві, стратегічні направні для розвитку нашого міста! – заявив Леонід Бицюра.

«Тернопіль – це мій дім, Тернопіль – це моя Батьківщина!»

Підприємець Сергій Лупійчук упродовж останніх 15 років розвиває власну справу, а тому йому не байдуже, як розвивається місто і куди спрямовуються податки, які він і його підприємство сплачує.

– Чому я балотуюся до міської ради? Тому що, прогулюючись парками зі своїми дітьми, побачив ті будови, які там з’явилися, ті моноліти,  що там стоять, багатоповерхівки, які виросли в історичній частині міста. Усі ці забудови – верх цинізму нашої влади. Питання хаотичних забудов у Тернополі є одним із ключових у моїй програмі, яке тісно переплітається з нашумілим Генеральним планом забудови міста. Проте говорити про проблеми міста – мало, треба вказувати на шляхи їх вирішення. У своїй програмі я охарактеризував декілька питань, які є важливими для міста. А саме: створення індустріальних парків та комунального транспортного підприємства, будівництво сміттєпереробного заводу, вирішення проблеми Верхньоівачівського водосховища, реконструкція системи стічної каналізації, створення умов для людей з особливими потребами. Усі ці питання повинні вирішувати люди, які стикнулися з ними на практиці. Саме тому я йду в політику. Я люблю своє місто Тернопіль, я тут народився і виріс. Тернопіль – це мій дім, Тернопіль – це моя Батьківщина! – сказав кандидат у депутати до міськради від партії «Батьківщина» Сергій Лупійчук.  

У першій п’ятірці «Батьківщини» є дві чарівні жінки – це військовий лікар Оксана Матвійчук  та переселенка, уродженка Донбасу, кандидат економічних наук Ольга Полікапова, для якої упродовж останніх п’яти роки Тернопіль став рідною домівкою. І хоча вони зовсім різні, але їх об’єднує бажання змінити Файне місто на краще.

– Чи комфортно Вам жити в Тернополі? Більшість із тернополян з будь-якого куточка міста щоранку дістаються до своїх робочих місць. Втиснувшись у заповнені маршрутки чи тролейбуси, знаємо, що 20 або 30 хвилин свого часу ми витратимо на затори. Оцінюючи комфорт свого міста, запитайте себе, чи вистачить вашій дитині місця в дитячому садочку, чи задоволені ви якістю освіти, скільки репетиторів ваша дитина повинна мати, щоб успішно здати ЗНО? А далі, чи захоче ваша доросла дитина залишитися в університеті в Тернополі, чи поїде шукати кращої долі в університетах Івано-Франківська, Львова, можливо Києва або навіть за кордоном. І коли отримає такий довгоочікуваний диплом, чи зможе вона знайти в рідному місті роботу за спеціальністю, чи змушена буде піти працювати барменом або офіціантом. Ваш комфорт – це і є робота міської влади, яка має працювати над створенням нових робочих місць, залученням бізнес-інвестора, будівництвом нових інфраструктурних об’єктів, модернізацією транспортної системи, а не вдаватися до недешевого популізму й особистого піару за кошти платників податків. Діюча місцева влада не має ні пріоритетів, ні ідей, ні стратегії розвитку міста. Саме тому ми з командою йдемо на вибори, щоби змінився Тернопіль. Давайте вже нарешті цінувати свою Батьківщину! – наголосила Ольга Полікапова

Доброволець, учасниця бойових дій, інструктор із тактичної медицини, парамедик із позивним «Каторга» Оксана Матвійчук повідомила, що після того, як у виборчому законодавстві з’явилася гендерна квота, зверталися до неї різні партії, щоби вона йшла у їхніх списках, однак жінка свідомо обрала саме «Батьківщину», бо тут зібралася  сильна команда.

– У команді «Батьківщини» я впевнена, що на них можу опертися у важку хвилину, це люди, які мають колосальний досвід роботи і щире бажання змінити Тернопіль на краще. Так, ми всі різні, але ми – справжні! Оскільки я пройшла війну, то хтось може сказати, що я будуватиму свою виборчу кампанію, орієнтуючись виключно на військове середовище. До певної міри воно так і буде, однак не лише на цій темі буду акцентувати. Пригадую, як зустрів мене Тернопіль після повернення з війни. Багатоповерхівок побільшало, зелених насаджень поменшало, дихати від торф’яних котелень стало важче, натомість куди не глянь – все вистелено бруківкою, паркувальних місць катма, став, як завжди, на межі екологічної катастрофи. Ми, учасники бойових дій, добровольці, повернувшись додому, маємо такі ж самі проблеми, як і кожен тернополянин. Повірте, ми хочемо бачити рідний Тернопіль комфортним, щоби це було місто для життя, де буде добре і зручно виховувати наших дітей, гуляти з батьками незабудованими парками. Тому ми готові включитися в роботу і з вашою допомогою зробити Тернопіль справді комфортним для життя, – каже Оксана Матвійчик.

Єдина надійна команда «Батьківщина» переконана, що тернополяни їх підтримують і разом Тернопіль зміниться та стане справді тим містом, яким кожен його мешканець буде гордитися. 

Іван Білий

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , ,Новини
22 Квітня
21 Квітня
20 Квітня
Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?
  • Add your answer
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше