Найсвіжіше:
• Програють обидва лідери: сенсаційний тур у третій Тернопільській футзальній лізі • На Сумщині загинув командир-мінометник з Тернопільщини • У другій Тернопільській футзальній лізі сталася зміна лідера: пелетон очолила команда з Шляхтинців • Водій Mercedesа, через якого в Тернополі загинуло двоє рятувальників, попередньо, був п’яним • У Тернополі в спарингу зустрілися «Агрон» та «ФАТ-Вікнини» • Чоловічі розбірки у Вишнівці: зламані зуби, крововилив, садна та синці • У Бережанах священники зняли ряси і взяли в руки ракетки • У популярному закладі «На пошті» тернопільські правоохоронці провели обшуки • Стали відомі імена рятувальників, котрі загинули в жахливому нічному ДТП у Тернополі • Понад 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • У Тернополі внаслідок ДТП загинули двоє співробітників ДСНС (фото) • Теракт у сусідньому Львові: внаслідок вибухів загинула поліцейська, поранено ще 24 людини • Визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу у віковій категорії 45+ • YouControl оприлюднив дані про кримінальні справи нардепів Тернопільщини • 20 місяців надій та сподівань: на Луганщині загинув воїн зі Зборівщини • У першій та другій футзальних лігах Тернопільщини змінився лідер! • Тернопільська “Нива” – перший півфіналіст Меморіалу Юста • На Зборівщині згорів гараж • Перестало битися серце вчительки початкових класів з Тернопільщини • Фахівець пояснив, чому суми у платіжках зростають навіть під час вимкнень світла • “Вікінги” з Тернополя дізналися першого суперника по кубку України з ампфутболу • У Тернополі чоловік схопив хлопчика за шию та почав її стискати • Народилася вже після загибелі тата: на Тернопільщині передали посмертну нагороду родині Героя • Герой України з Борщівщини став командиром бригади • На вік-енд на Тернопільщині відбудеться одразу сім футбольних змагань
rss

Китайський Новий рік: прогноз для України від Романа Шептицького


Опубліковано: 16 Лютого 2018р. о 9:00

От і настав Новий рік за китайський календарем,  коли повноправно на всіх енергетичних рівнях заступає 2018 рік. І як ніколи, саме зараз актуальні прогнози у всеукраїнському масштабі. 

Рік Жовтого Земляного Собаки, за прогнозом відомого тернопільського екстрасенса Романа Шептицького, стане успішним для багатьох, особливо для тих, хто прикладатиме максимум зусиль в реалізації задуманого. Не виключенням це правило буде і для України. Починаючи з 2018 року, а особливо з другої половини, в нашій країні настане початок багатьох кардинальних і цікавих перемін.

Передусім варто сказати, що перша половина 2018 року, до липня включно, не буде для України чимось глобально відрізнятись від останніх кількох років: все та ж влада, ті ж розстановки сил, і на жаль, продовження АТО. І хоча на загальному рівні проводитимуться різні реформації і зміни, але особливо результативними вони так і не стануть. Триватиме повільними темпами так звана євроінтеграція, але якогось сильного економічного росту та розвитку за цей період також не відбудеться. Долар так і коливатиметься в межах від 27 до 29 грн/дол., а під кінець року є всі шанси для його підняття до позначки 30 грн/дол. чи навіть і вище. 

Енергетика буде настільки нестабільною у першій половині року, що можуть бути навіть чергові невеликі повстання, мітинги, протести зі сторони українського населення, але і вони в результаті нічого вдіяти не зможуть, оскільки будуть придушені ще на початку їх створення. Не виключені і більш масштабні події.

Проте цікавим залишається той факт, що вже з серпня може початися глобальна перестановка сил, політичних течій та навіть буде покладено початок завершення АТО, яка в другій половині 2018-го – першій половині 2019 року мала би повністю завершитись. Важко сказати, чи це відбудеться при цій владі, чи при, можливо, вже якійсь новій, бо і тут можуть бути серйозні переміни. Але те, що завершення стану АТО має всі шанси відбутись саме в цей період – безсумнівно. Ну і війни у всеукраїнському масштабі також не прогнозується ні зараз, ні надалі.

Із кінця 2018 року наша суспільна модель почне перебудовуватись, трансформуватись і стане на щабель вищою у своєму розвитку та ефективності. Ця модель розвиватиметься протягом 10-15 наступних років і в результаті таки приведе до процвітання України. Особливі позитивні зміни можуть відбуватися в аграрному та паливному секторах, згодом – у медичній, освітній та сфері малого і середнього бізнесу, а далі поступово реформуються й інші галузі. 

Суспільство поділятиметься на свого роду «касти», які матимуть між собою повну взаємодію і співробітництво, а особливим успіхом даної моделі стане те, що вдасться забрати найбільшу проблему сучасності – корупцію на усіх рівнях і значно підняти рівень економіки, а отже і матеріальний рівень життя кожного з нас. 

І на завершення хочеться, що зміни в державі починаються передусім зі змін кожного з нас, тому прагніть до кращого, працюйте над собою, любіть одне одного і творіть побільше добра і милосердя. Всіх вам благ, терпіння, сили, мудрості, миру та балансу, який нам усім так необхідний в цей непростий час!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
22 Лютого
21 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше