Найсвіжіше:
• На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей
rss

Кременецькі регбісти вибороли бронзу на чемпіонаті України


Опубліковано: 31 Серпня 2025р. о 14:45

Чемпіонат України з регбі-7 серед юнаків 2009–2010 р.н. подарував неймовірні емоції кременецьким регбістам, вихованцям Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи імені Андрія Пушкаря, боротьбу до останньої секунди та справжній командний дух.

Наші хлопці довели, що коли виходять на поле – вони б’ються не лише за себе, а й за команду, за рідний Кременець, за тих, хто вірить у нас.  Кожен із них залишив на полі серце й довів – регбі це наша гра! Ми неймовірно вдячні Кременецькій ДЮСШ за постійну підтримку та віру в спортсменів. Дякуємо всім кременчанам – ви з нами в кожному матчі, у кожній спробі, у кожній перемозі. Особливе “дякую” вболівальникам з Хмельницького та команді з Івано-Франківська – ваша підтримка у фінальній грі була неймовірною! Ми відчули, що ми – одна велика регбійна сім’я, – йдеться в повідомленні Кременецькї комнади з регбі

А тепер знайомтесь з героями – хлопцями, які вибороли бронзу для Кременця:

Студенти Фахового коледжу КОГПА імені Тараса Шевченка:

  • Тригуба Владислав (21 Фк група)
  • Якимович Владислав (11 Фк)
  • Кошіль Станіслав (12 Фк)
  • Соболєвський Максим – учень Філії Кременецької класичної гімназії (8 клас)
  • Садовський Владислав та Калітка Матвій – учні Академічного ліцею імені Уласа Самчука
  • Запольський Микита – вихованець Кременецької ДЮСШ імені Андрія Пушкаря
  • Мазурчук Нікіта – студент професійного ліцею (1 курс)

Ця бронза для нас – не просто медаль. Це доказ, що ми рухаємося вперед, ростемо й стаємо сильнішими з кожною грою, – підсумовують бронзові призери чемпіонату України. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше