Найсвіжіше:
• Відбулося жеребкування календаря першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • Калькулятор авто зі США: як прорахувати авто • Назавжди повернувся до рідної домівки: сьогодні на Тернопільщині поховають загиблого на війні Героя • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу” • У Тернополі серед білого дня зникла 33-річна жінка • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Оновлення даних: хто з чоловіків мусить зʼявитися до ТЦК • «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • У ДТП на Тернопільщині травмувався водій і його 10-річна донька • Паспортний сервіс пояснив, як чоловіки за кордоном зможуть отримати паспорти • Навчання трейдингу з нуля: чи можливо це • Лісник з Бережанщини незаконно зрубав дерева на понад 170 тис грн • Суд відправив за ґрати військовослужбовця, який у Клебанівці, що на Тернопільщині погрожував людям автоматом • Пенсіонери на Тернопільщині можуть не платити за комуналку: назвали умови • На Тернопільщині сталися зміни у керівному органі місцевого самоврядування • Бучацький «Колос» заявився на сезон-2024: з наддосвідченим захисником, чемпіоном області та молодими талантами • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина 
rss

Королева манікюру Тетяна Штаблава: «Якщо хтось думає, що манікюр – це лише підпиляти й обрізати кутикулу, то він дуже помиляється»


Опубліковано: 20 Серпня 2019р. о 10:23


Тетяна Штаблава: “Люблю свою роботу, люблю досі навчатися і ще детальніше розбирати усе по зернинках”

Саме руки та їхній стан видають вік жінки. Тому прекрасна половина людства з року в рік відкриває для себе все нові й нові технології, як тримати своє тіло в тонусі та не дозволяти мати втомлений вигляд не лише зовні. Доглянуті руки відіграють важливу роль, через ніжні дотики навіть можна спілкуватися. Невід’ємною частиною цієї краси є нігті. Саме на них чоловіки звертають увагу, акуратний манікюр додає впевненості, а інколи навіть сприяє вашій довершеності. Яким повинен бути манікюр та все про нігтьову естетику знає Тетяна Штаблава – призер чемпіонату світу «Viridiland 2019», викладач нігтьового сервісу та просто королева манікюру.

«Я не працювала «конвеєром»

– Тетяно, розкажіть, як потрапили в цю творчу професію?

– Творча робота та креатив були, напевне, у мене в крові, тому зайнялася зовсім спонтанно технікою манікюру. Вже одинадцять років працюю у нігтьовій сфері. Із них п’ять беру участь у конкурсах та чемпіонатах із нігтьової естетики.

– Чому саме нігтьовий сервіс?

Не буду казати, що я вибрала цей вид діяльності, скоріше навпаки. Спонтанність була в тому, що  дружина мого друга багато років тому показала мені техніку догляду за нігтями, але я не могла подумати, що цей домашній досвід переросте у роботу та власний бізнес. Коли друзі виїхали, мої нігті залишилися без догляду, і я вирішила на собі спробувати освоїти цю техніку. Рік часу навчалася сама. Потім закінчила перші курси. За ними були наступні.

– Чи були у Вас кумири?

Це, напевне, буде дуже смішно звучати, але першим моїм кумиром був журнал «Нігтьова естетика». У ньому були чітко прописані кроки, красиві зображення доглянутих нігтів із малюнками, про які я могла лише мріяти й уявляти, що колись зможу щось подібне відтворити, оскільки малювати не вміла абсолютно. Моя мама завжди мене підштовхувала до малювання, але малюнки на рівній поверхні цупкого паперу дуже відрізняються від опуклої чи навіть неправильної форми нігтьової пластини. Тому давалося все дуже важко, але я прагнула, мені подобалось дивитися на  красиві роботи, намагалася дострибнути бодай на крапельку до побаченого. І, як кажуть, вода камінь точить.

– Де вдосконалювали навики?

Я працювала вдома. На мій погляд, великий плюс був у тому, що в мене не було чітко визначеного часу, над одним малюнком я могла працювати дуже довго. Звісно, для людини, котра хоче якнайшвидше отримати результат, це було важко та втомлювало, але для мене, майстра, який хоче зробити ідеально, було життєвим принципом. Я не працювала «конвеєром», а відточувала майстерність, по кілька разів оглядала та переробляла місця, котрі, на мій погляд, були неідеальними. Із часом та практикою робота йшла швидше, а результат ставав кращим.

Ювелірна робота на чемпіонаті “Viridilend”

«Манікюр та й взагалі нігтьова сфера – великий світ творчості, де можна розкривати свої таланти»

– Коли Ви стали справжнім майстром манікюру?

– Напевне, впевненість і розуміння того, що мої роботи варті уваги і можна не боятися починати працювати на велику аудиторію, прийшли після майстер-класу, на який я потрапила, дякуючи моїй мамі, яка заповнила анкету в магазині з нігтьовою продукцією, і мене випадково запросили на курс  Анни Попової, яка на даний час викладач та суддя міжнародної суддівської асоціації «INGA» на чемпіонатах із нігтьової естетики у багатьох країнах Європи. На цьому майстер-класі я освоїла безліч технік, неймовірну кількість дизайнів побачила і навіть пробувала відтворити. Якщо хтось думає, що манікюр – це лише підпиляти й обрізати кутикулу, то він дуже помиляється. Манікюр та й взагалі нігтьова сфера – великий світ творчості, де можна розкривати свої таланти. Після цього майстер – класу я ще більше закохалася у справу, якою зараз займаюся. Мене це заворожило, адже в нашому місті важко знайти відкритого майстра, котрий за мінімальну плату поділиться секретами, які використовує сам. Кожен майстер-клас, який приїжджав у наше місто під керівництвом Попової, я відвідувала, на кожному здобувала цінні знання, і саме Анна Попова запросила мене на перший чемпіонат. Там я познайомилась із ще одним тренером – Інною Ореховою. Ці дві особистості є моїми тренерами, я їх називаю своїми «феями-хрещеними». Дуже важливі люди для мене.

– Розкажіть про свій перший здобуток детальніше.

Пригадую, треба було їхати в інше місто, шукати транспорт, перейматися за проживання. І для мене – мами, котра намагалася поєднати декрети і роботу, це було важко. Але я поїхала у Хмельницький, нам допомогли із проживанням й організація була на високому рівні. «Beautywest-2015» – така була назва першого чемпіонату. Перед тим було кілька місяців хвилюючої підготовки. Коли оголошували переможців, мої розчарування накрили мене з головою, бо свого прізвища я не почула. Анна Попова швидко зорієнтувалася та вчасно сказала членам журі про те, що моє прізвище було неправильно прочитано і нагорода належить дівчині з Тернополя. Сльози радості були і від перемоги, і від того, що зовсім чужій людині не байдуже на мене і на мої здобутки. Третє місце я здобула в номінації «Акваріум».

Робота на чемпіонаті “Nailympion”

– Скільки нагород у Вас на даний час?

Зараз це буде виглядати, наче я себе хвалю, але пишаюся тим, що здобула, і буду намагатися не зупинятись, адже вчитися ніколи не пізно, а варто завжди прагнути кращого. Я призер чемпіонату світу «Viridiland-2019», багаторазовий чемпіон всеукраїнських і міжнародних чемпіонатів «Nailimpion-2017, 2019» «IBF-2018», Володар «Grand Prix», «Beautywest-2015, 2016, 2017, 2018». Володар кубка «Буковина-2017» До речі, на міжнародному чемпіонаті Nailympion суддями можуть бути лише іноземці. Громадяни країни, де відбувається конкурс, є тільки старійшинами на полі, як допомога по організації. На будь-який результат вони впливу не мають. Це один із чесних та відкритих чемпіонатів. На «Nailympion-2019» у Києві після нагородження мою руку потиснув італійський суддя, і його похвала стосовно високого рівня моєї роботи для мене була надзвичайно важлива. Найбільший конкурс, у якому я брала участь, – чемпіонат світу «Viridilend», в його рамках пройшли конкурси з манікюру, боді-арту, макіяжу, перукарства, мікроблейдингу та багато інших. Я вибрала номінацію, в якій було потрібно не лише змоделювати нігті у формі стилет (довгі та гострі), а повинен був бути образ, тобто зачіска, макіяж, одяг, атрибутика – все в одному стилі, і нігті мали завершувати весь цей образ, тобто бути неабияк помітними. Не одна ніч була потрачена, але результат був вартий цього.

 «Конкуренція повинна стимулювати ставати кращим»

– Відомо, що Ви проводите курси із навчання.

Люблю свою роботу, люблю досі навчатися і ще детальніше розбирати усе по зернинках. Тому свої знання із задоволенням передаю дівчаткам, які також хочуть присвятити свій час та терпіння цій непростій сфері мистецтва. Я би дуже хотіла підняти на високий рівень нігтьову естетику.

Кубок “Grand Prix” Beautywest 2017, м. Хмельницький

– Які плани на майбутнє?

– Їх дуже багато. Вже другий рік поспіль у нас відбуватиметься конференція з нігтьової естетики «NailLogiс», засновником та спікером якої є я та багато моїх колег. Це зустріч, де спікери із різних міст показують свою майстерність та техніку, діляться своїми вміннями й навичками, пропонують продукцію. Для майстрів та тих, хто тільки починає свій шлях, це багаж знань, який буде надзвичайно корисним.

Початок форми

Кінець форми

– Ваше ставлення до конкуренції?

– Звісно, вона у нашій сфері діяльності є. Я ніколи не переманюю клієнтів і не працюю на рекламу, маю осіб, з якими понад дев’ять років. Конкуренція повинна стимулювати ставати кращим. Моя робота – чистка нігтів та однотонне покриття – триває до двох годин. Чому так довго? Поясню: я працюю не лише з нігтем, а й із руками, яким також потрібен догляд. Якщо не будуть добре підготовлені руки для нанесення матеріалу, він погано носитиметься і через тиждень ви будете незадоволені роботою. Не женуся за великою кількістю клієнтів у день – мені важливий результат.

Соломія Вершигора


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
27 Квітня
26 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше