Найсвіжіше:
• Стали відомі результати усіх матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • На Тернопільщині через суд намагаються конфіскувати понад один гектар землі у росіянки • На Тернопільщині мотоцикліст збив 11-річного хлопчика і втік з місця ДТП • В одній з громад Тернопільщини оголошено День жалоби за загиблим солдатом  • Ще одного водія з підробленими документами виявили тернопільські патрульні • У Тернополі виявили чергове провалля: лише з понеділка відповідні служби з’ясовуватимуть причину його утворення, бо… вихідні (+фото) • Як мер Бережан кинув депутатів, підставив військовослужбовця та залишив без зарплати понад 400 працівників лікарні • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині в три останні дні травня • Минулої ночі сотні жителів громади на Тернопільщині зустріли тіло загиблого Героя • Громада на Тернопільщині зустріла загиблого на війні Героя: отримав вогнепальне осколкове поранення і помер у госпіталі Запоріжжя  • Тернопіль приймав ветеранський чемпіонат України з футболу (+фото) • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Харківщині • Футбольний чемпіон Тернопільщини пробився до фінальної частини всеукраїнських змагань • Судитимуть батька і сина зі Збаражчини за незаконне зберігання зброї та нанесення тілесних ушкоджень поліцейському • На Тернопільщині на ковід захворіло 4 людини • Через пів року зниклий безвісти Герой з Тернопільщини востаннє повертається до рідної домівки • Митрополит Київський і всієї України відвідає Тернопіль: програма візиту • З 1 червня проїзд на маршрутах до садівничих товариств буде безкоштовний для власників пільгової «Соціальної карти тернополянина» • «Копаний м’яч» №3: неймовірно емоційний та драматичний центральний матч ігрового тижня у Заліщиках, лідерські розбірки у першій лізі та злива голів у головному поєдинку другої ліги   • У Тернополі за 1,8 мільйона доларів продають будинок культури • У Тернополі відзначили День екстреної медицини (фото) • Криваве вбивство у Кременці: 175 разів ударив пенсіонера ножем за відмову дати гроші на горілку • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині • Жахлива аварія на Бережанщині: пасажирка загинула, водій та ще одна пасажирка з тяжкими травмами у лікарні • На Тернопільщині розпочалися заходи з протидії кримінальним правопорушенням у сфері обігу підакцизних товарів
rss

«Копаний м’яч» №2: центральний матч ігрового тижня між чемпіоном та віце-чемпіоном та детальний аналіз стану справ у дитячо-юнацькому футболі Тернопільщини


Опубліковано: 19 Травня 2023р. о 18:54 Переглядів: 626


Шановні любителі футболу! Пропонуємо до Вашої уваги другий випуск програми «Копаний м’яч» п’ятого телевізійного сезону, створеної для Вас Асоціацією футболу Тернопільщини.

«Копаний м’яч» – це як завжди багато тернопільського аматорського футболу. У другому його випуску з гостем студії, головою Комітету дитячо-юнацького футболу Асоціації футболу Тернопільщини, дитячим тренером та діючим арбітром Володимиром Миколайовичем Ясюченею найперше говорили про старт обласної Дитячо-юнацької футбольної ліги, її організацію в умовах воєнного часу та формат змагань.

Також з гостем студії проаналізували всі матчі минулого ігрового дня у трьох лігах чемпіонату Тернопільської області 20223 року. Детально зупинилися на поєдинках вищої ліги, акцент зроблено на центральному матчі туру, а можливо і всього першого кола, в якому зустрілися чемпіон та віце-чемпіон – великогаївський «Агрон» та «Медобори» із Зеленого. Всі матчі обласного чемпіонату прокоментовані тренерами команд і, як завжди, до уваги любителів футболу представлено турнірні таблиці, кращих бомбардирів, символічні збірні трьох ліг та кращих гравців і коучів туру, що минув.

Переглянути другий випуск програми «Копаний м’яч» Ви зможете на Ютуб-каналі Асоціації футболу Тернопільщині.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,





Новини
28 Травня
27 Травня
26 Травня
Коли на Вашу думку завершиться війна?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше