Найсвіжіше:
• У Тернополі капітально відремонтують світлофори на чотирьох локаціях • У Тернополі перевірили кондиціонери в транспорті: порушення вже виявили • Понад 15 років у швейній справі: як підприємець із Лановеччини розширив виробництво • Стало відомо, коли великогаївський «Агрон» стартує у Кубку України • 147 км/год у селищі біля Тернополя: водійку BMW, яку 24 рази притягували до відповідальності, знову спіймали на порушенні • У Тернополі чоловік випав із вікна п’ятого поверху: очевидці розповіли, що сталося • Мама з молитвою написала ікону для сина: на фронті загинув захисник із Тернополя • У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Помер ветеран російсько-української війни з Козівщини • На війні загинув 33-річний Захисник із Тернопільщини • Чемпіон світу поповнив склад тернопільської «Ниви» • На Тернопільщині апеляційний суд підтвердив 15-річний вирок за вбивство випускниці • Виконуючи бойове завдання, загинув випускник тернопільського ліцею • ВРП вирішила звільнити суддю Зборівського райсуду через систематичні порушення • Ліфт у Бучацькій лікарні будуватиме фірма, яка фігурує в кримінальному провадженні • Директор з Тернопільщини – у ТОП-50 найкращих освітян України! • П’яний водій з Білецької громади без прав кинув 5 тисяч гривень у службове авто патрульних • Як купити піжаму та білизну Victoria’s Secret і не натрапити на підробку • Агрохолдинг інвестує у зрошення на Тернопільщині: площі поливу зростуть удвічі до 2027 року • Нападник ФК «Борщів» перейшов до професійного клубу • Артишок для печінки: як він діє і чому його рекомендують гастроентерологи • На Зборівщині під час жнив загорівся комбайн: вогонь охопив 5 тисяч квадратних метрів • На Козівщині легковик зіткнувся з фурою: водій у лікарні • Жахлива аварія у Кременці: деблокували потерпілого з понівеченого авто • Пошкодив дві могили та втік з місця ДТП: суд покарав водія на Кременеччині
rss

Команда мера Тернополя вирішила потратити 2,5 млн грн з бюджету на в’їзні знаки


Опубліковано: 24 Вересня 2023р. о 11:13

У той час, як багато міст України бюджетні гроші витрачають на допомогу українській армії, щоби перемогти рашистів, команда мера Тернополя Сергія Надала вирішила потратити 2,5 мільйони гривень з бюджету на відновлення в’їзних знаків з різних боків обласного центру. 


Нагадаємо, Комітет виборців України проаналізував витрати найбільших міст України на допомогу ЗСУ. Інформацію було отримано від 26 міських рад у відповідь на інформаційні запити. Серед тих міст, які виділили найменше — Івано-Франківськ та наш Тернопіль, повідомив аналітик КВУ Денис Рибачок.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
6 Серпня
5 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше