Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

Колишній регіонал у Тернополі вирішив забудувати прибудинкову територію


Опубліковано: 1 Жовтня 2021р. о 22:30

Учора, 30 вересня, у Тернопільському міськрайонному суді тернополяни, мешканці будинку по вулиці Медова, 3 захищали свою прибудинкову територію від чергової забудови.
– На суд прийшло доволі багато людей І це при тому, що ми почали публічний розголос за день-два до події. Не всіх людей пустили в будівлю суду, мотивуючи спочатку «так сказала суддя», а потім карантинними обмеженнями. Викликали поліцію, чоловік 10-ть таки пройшли в залу, більшість залишились надворі, – розповів позивач Ярослав Гірняк.
Коротко суть справи. 15 грудня 2020 р. під вікнами будинку на вул. Медова, 3, посеред робочого дня, бензопилою, приблизно на ⅓ діаметру було підрізано 4 дорослі дерева. Поліція знаходить зловмисника, накладає штраф 250 грн. Дерева виживають. В квітні 2021 року, цього разу вночі,  їх знову підрізають. Знову виживають. Поліція нікого не знаходить. Влітку 2021р ЖЕК отримує припис про усунення підрізаних дерев (за власний рахунок) оскільки ті є аварійними.
Всьому цьому передувало офіційне рішення міської ради Тернополя. У березні 2020-го рішенням №7/47/174 міськрада передала ділянку з деревами громадянину В. Каратаєву на 5 років для розміщення та обслуговування групи тимчасових споруд через схему сервітуту.
Місцеві мешканці вважають, що на місці дерев хочуть звести торговельну споруду на 3-4 поверхи. Саме тому вони намагаються скасувати рішення міської ради, бо іншого виходу не бачать, адже вони зверталися до їхнього депутата, голів основних фракцій міськради та мера Тернополя, але жоден по-великому рахунку не став на бік городян. Більше того, інтереси забудовника В. Каратаєва, який спочатку представляв Партію регіонів, а на даний час належить до Опозиційного блоку, відстоюють саме представники Тернопільської міської ради.
Судове засідання по цій справі перенесли на 28 жовтня. Місцеві жителі таки сподіваються, що їм вдасться виграти боротьбу за збереження скверу біля будинку по вул. Медова, 3 і гуртуються, щоби ще чисельніше прийти на наступне судове засідання.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше