Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

І знову сумна звістка прийшла на Тернопільщину: на Донеччині від осколкових поранень загинув помічник гранатометника


Опубліковано: 8 Липня 2022р. о 16:46

5 липня 2022 року, захищаючи Україну від російських окупантів, загинув від осколкових поранень, отриманих під час артилерійського обстрілу населеного пункту Новомиколаївка Краматорського району Донецької області, уродженець села Долина, військовослужбовець 105 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, старший солдат Михайло Павлик. 

Загиблий захисник 1967 року народження, проживав із сім’єю в м. Тернопіль. Був стрільцем-помічником гранатометника гранатометного відділення роти вогневої підтримки. Патріот, доброволець, який з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист рідної країни. Михайло Павлик до останнього дня служби був з Україною в серці. Він назавжди залишиться у пам’яті побратимів як справедливий, мужній та відважний воїн.

У нього залишились дружина, дочка та син.

Завтра, 9 липня, з молитвою й лампадками земляки Героя зустрічатимуть домовину з тілом загиблого Героя з Долини Михайла Павлика та вшановуватимуть його світлу пам‘ять.

Орієнтовний час зустрічі – 10.30-10.45 (перехрестя біля греко-католицької церкви святого Миколая в м. Теребовля).

Теребовлянська міська рада та її голова Олег Продан висловлюють щире співчуття та слова підтримки у цю нелегку хвилину сім’ї загиблого Героя.

Розділяємо з родиною біль втрати, поділяємо їхнє почуття скорботи. Вічна пам’ять та слава Герою!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше