Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Хто переслідує директора «Міськавтотрансу»?


Опубліковано: 2 Лютого 2017р. о 13:13

Новина про те, що директора комунального підприємства «Міськавтотранс» Мирона Сновиду впіймали у нетверезому стані за браконьєрством, набрала чималого розголосу навіть за межами нашої області. Аби не йти на поводу в чуток та об’єктивно розібратися в ситуації, депутати міськради скликали непланову транспортну комісію, на якій планували з’ясувати з перших уст, що насправді сталося. Адже, поміж усім іншим, пан Мирон нібито хизувався, що має «кришу» в мерії і йому за такі дії нічого «не світить».

«Даю слово офіцера!»

Нагадаємо, подія сталася у Бережанському районі, де місцеві мисливці затримали пана Мирона через те, що він, мовляв, полював без належних дозволів. При цьому погрожував скористатися своїми зв’язками у владі та правоохоронних органах. Під час засідання комісії депутати в першу чергу запросили до слова самого винуватця «свята», аби він розповів власну версію подій.

– У неділю, 22 січня, я перебував на законному полюванні в полі. Мав на це відповідні документи. Буду говорити правду, даю слово офіцера, людини, директора, тільки правду. Близько 11-ої телефонує лісничий і запитує, де я перебуваю. Кажу, що на хуторі Козівка. Він попросив підійти і пояснити людям, бо громада каже, що я не там полювання проводжу. Лісничого знаю роки, я там виріс, мій батько там був лісником. Йду від поля 20 метрів до лісу і зустрічаюся з лісничим. У нас не було жодної словесної перепалки. Він каже: «Ви знаєте офіцерів? Там є офіцери зі Служби безпеки, ще з якихось служб, скажіть, що вчора тут було полювання, стріляли. Вони побачили кров якусь, сліди по лісі, лежаки з крові. Скажіть, що це вчорашнє, а не сьогоднішнє, перед ними хтось ходив і нафальшивив їм, щоб вони йшли на ті угіддя». Підходжу, вітаюся, подаю руку, ніхто мені руки не подає. Стають 8-9 чоловік навколо і животами мене штовхають від одного до іншого. Кажуть, що я пяний. А я не п’яний, я ніколи не п’ю на полюванні, мені стан здоров’я не дозволяє, я відповідаю за свої слова. Один хапає за палець, вириває всі документи, забирає цевьо від рушниці. Вони все знімали на відео, ніхто не показав усього. Зараз я в лікарні перебуваю, у мене цукровий діабет. Мені не те що образливо, а перед вами всіма соромно, що ви зараз таке питання щодо менеі розглядаєте, – розповів на засіданні комісії Мирон Сновида.

Чоловік не заперечував, що термін дії документів на рушницю у нього вийшов. Через це він поніс навіть адміністративну відповідальність та оплатив штраф.

– Пояснення написав, із протоколом згідний, буду відповідати згідно з чинним законодавством. В жодній інстанції не заявляв, що забрали в мене документи, бо мені соромно, у мене син працює в тій службі, звідки ці люди. Там не було ніяких громадських активістів, 14 чоловік, що були, – це працівники СБУ, інших інстанцій. Усі були зі зброєю, вони казали, що згідно з ліцензією здійснювали полювання. Про сани, з яких капала кров, інформацією не володію. В суботу на полюванні було понад 20 чоловік. Я ж не казав, що маю знайомства у міськраді, «кришу» круту, за міську раду взагалі нічого не згадував, – переконує директор КП.

Працівники СБУ?

Та з розповіді Мирона Сновиди члени комісії ніяк не могли зрозуміти, хто ж затримав його. Чоловік наголосив, що всіх своїх кривдників знає особисто, що це представники СБУ та інших правоохоронних органів, але прізвища відмовився називати категорично. Це, у свою чергу, потягло за собою сумніви з боку депутатів. Мовляв, якщо Сновида говорить правду, то ці люди мають теж нести відповідальність за свої дії.

– Якщо ви не звернетесь у поліцію і не буде розслідувано цього факту затримання, то ми зареєструємо проект рішення «Про невідповідність займаній посаді директора КП «Міськавтотранс». Зрозумійте, ми хочемо вас захистити, але захистіть себе і ви! Аби разом ми могли спільно відстоювати вашу честь. Якщо ви цього не зробите, то ми будемо сприймати це, як п’яні розбірки ментів, що не поділили дикого кабана, – заявив депутат міськради Роман Навроцький.

Депутати порадили пану Мирону звернутися в поліцію і заявити про те, що у нього забрали документи і частини від рушниці, щоб цей випадок об’єктивно розслідували. Сновида пообіцяв присутнім, що таки звернеться у поліцію і дасть покази.

Наразі не відомо, чим закінчився (і чи відбувся взагалі) похід пана Мирона у поліцію. Проте його історія таки мала продовження. Так на захист чиновника стала його донька Оксана Данилевич, яка розіслала кільком місцевим виданням лист-роз’яснення тих подій, що мали місце в лісі. Зокрема жінка наголосила, що ті люди, з якими мав конфлікт її батько, навіть погрожували нанести йому важкі тілесні ушкодження.

Так це чи ні – в будь-якому випадку має розібратися поліція. Адже на кону тепер стоїть не лише посада та чесне ім’я Мирона Сновиди, а й, якщо вірити вищесказаному, його безпека. Час покаже…

Тетяна Колеснік


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше