Найсвіжіше:
• На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм
rss

Головний поліцейський Тернопільщини просить допомогти у розшуку трьох неповнолітніх хлопців


Опубліковано: 29 Січня 2024р. о 20:12

Начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко просить допомогти жителів Тернопільської області у розшуку трьох неповнолітніх хлопців, які безвісти зникли 28 січня у селі Переволока Чортківського району.

– Сьогодні, 29 січня близько 16 години до відділення поліції №2 (м. Бучач) Чортківського районного відділу поліції звернулася місцева жителька про те, що її неповнолітній онук Приймак Богдан Васильович (2009 року народження), який приїхав до неї з Тернополя в гості, вийшов з її будинку разом із двома знайомими: Швитким Богданом Петровичем (2010 року народження) та Непіп Володимиром Володимировичем (2011 року народження) жителями села Переволока і по даний час їх місцеперебування невідоме. Хлопці повідомили бабусі, що йдуть гуляти у центр села. Проте того вечора вони додому не повернулися. На жаль, лише наступного дня бабуся звернулася про допомогу до поліцейських, – зазначив Сергій Зюбаненко.

Зараз по тривозі підняті працівники поліції, ДСНС та інших відповідних служб, аби встановити місцеперебування безвісти зниклих школярів.
Сергій Зюбаненко звернувся до місцевих жителів, хто володіє будь-якою інформацією щодо розшукуваних неповнолітніх, прошу повідомляти на лінію «102» або за номером телефону 098-478-30-07.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше