Найсвіжіше:
• За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині 
rss

Футбольна команда з Бережанщини отримала відзнаки за успішний сезон-2022


Опубліковано: 25 Грудня 2022р. о 8:33

23 грудня відбулася урочиста церемонія нагородження ФК «Нараїв», футболісти якого зайняли третє місце у чемпіонаті Тернопільської області серед колективів першої ліги 2022 року.
Зі словами вдячності за футбольний сезон до присутніх звернувся перший заступник голови – виконавчий директор Асоціації футболу Тернопільщини Василь Заторський.
– Особливий футбольний сезон в умовах повномасштабної війни для всіх нас був не простим. Провести його вдалося завдяки українським захисників, які боронять рубежі України. Є такі і в складі ФК «Нараїв», це – головний тренер команди Богдан Дзюла, воротар Михайло Горліцький та польовий гравець Володимир Шум’як. Вдячний ФК «Нараїв», котрий з року в рік показує стабільно високу гру. У Вас є той симбіоз, коли всі – влада, спонсори, вболівальники підтримують футбол. Слова подяки складаю начальнику команди Остапу Дмитровичу Кулебі, котрий постійно з командою, голові Нараївської ОТГ Євгену Григоровичу Здебському, від якого теж багато що залежить у життєдіяльності нараївського колективу. І, звичайно, окремих слів подяки заслуговує Ваш президент – Дмитро Михайлович Ванчук, якби не він у Нараєві не було би футбольної команди такого рівня. Ну і як без вболівальників, які завжди приходили на стадіон, підтримували команду, цікавилися футболом, – зазначив у вступному слові Василь Заторський.
Футболісти, тренери, керівництво ФК «Нараїв» від Асоціації футболу Тернопільщини отримали заслужені нагороди – грамоти, медалі, а красень-кубок приймав капітан команди і її граючий тренер Ярослав Адамів. Також представники ФК «Нараїв» отримали індивідуальні призи, зокрема, відзнаку отримав Андрій Кульчицький.


Підсумком урочистої частини стала фотосесія.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше