Найсвіжіше:
• На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло • «Вікінги» з Тернополя дебютували у Суперлізі з ампфутболу • У ТЦК заявили, що це не їхні працівники зламали ногу тернополянину • Біатлоністка з Тернополя опинилася в «Книзі рекордів України» • Орденом “За мужність” посмертно нагородили військового з Гусятинщини • Все для смачного Великодня без турбот – готові кошики та пасочки з доставкою від Сім’ї ресторанів Файного міста • У Тернополі п’яний водій “Ауді” в’їхав у світлофор • На Донеччині загинув 44-річний гранатометник з Тернопільщини • Мешканець Теребовлянщини пропонував 6 000 доларів представникам ТЦК • На Тернопільщині 9 квітня визначать формат футбольного сезону-2026 • На Харківщині останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • У Тернополі 13 квітня буде вихідним • На Зборівщині викрили порушницю, яка здійснювала незаконний вилов риби • У Тернополі підозрюють чоловіка у зґвалтуванні неповнолітнього • 5 ознак того, що вам потрібна допомога психолога • На щиті повернувся до рідної домівки фанат теребовлянської “Ниви” • Відомий військовий Павло Вишебаба зробив пропозицію дівчині з Тернопільщини • На Тернопільщині виконавча служба у боржника вилучила і виставила на торги… відро • Винуватцем подвійної смертельної ДТП на Тернопільщині виявився наркодилер • Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг
rss

Фонд гарантування вкладів на Тернопільщині продає активи кількох банків 


Опубліковано: 2 Листопада 2023р. о 10:00

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж пул активів за «галузевим підходом», до його складу увійшли активи чотирьох банків; стартова ціна лоту – 54,9 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

“9 листопада у системі Prozorro.Продажі відбудеться черговий аукціон з продажу активів, об’єднаних в один пул за «галузевим підходом». До складу лоту увійшли активи одразу чотирьох банків – ПАТ «Промінвестбанк», АТ «МР Банк», АТ «Мегабанк» та АТ «Банк Січ», а саме права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість і основні засоби. Спільною ознакою для активів є КВЕД боржника – оптова та роздрібна торгівля”, – йдеться в повідомленні.

Загальна заборгованість за включеними до складу пулу договорами становить понад 556 млн грн, із них майже 11 млн грн заборгованість за договорами з АТ «МР Банк», 235 млн грн – за договорами ПАТ «Промінвестбанк», майже 147 млн грн – за договорами АТ «Мегабанк» та 163 млн грн – АТ «Банк Січ».

Кожен актив, включений до складу лоту, щонайменше 4 рази виставлявся на індивідуальний продаж у системі Prozorro.Продажі, але так і не був реалізований.

У забезпечення виконання зобов’язань перед банками оформлено об’єкти житлової та комерційної нерухомості, земельні ділянки, фінансову поруку тощо. Зокрема: комерційна нерухомість – приміщення аптеки у місті Тернопіль, житлова нерухомість, земельна ділянка та кафе у Закарпатській області, приміщення цеху з виробництва полімерної тари та упаковки для продуктів харчування у Тернопільській області.

Стартова ціна лоту – 54,9 млн грн (встановлена на рівні мінімальної ціни реалізації, що склалася на попередніх відкритих торгах (аукціонах), що не відбулися).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:





Новини
8 Квітня
7 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше