Найсвіжіше:
• Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині
rss

ФК «Тернопіль» у кубку України зіграє проти «Іллічівця»


Опубліковано: 17 Серпня 2016р. о 15:51

 

ФК «Тернопіль» у кубку України зіграє проти «Іллічівця»

Сьогодні, 17 серпня, відбулося жеребкування 1/16 фіналу кубку України. ФК «Тернопіль» на цій стадії змагань у гостях гратиме з маріупольським «Іллічівцем».

Головний тренер ФК «Тернопіль» Іван Марущак так прокоментував результати жеребкування:

– Маріуполь – це найдальший для нас виїзд серед усіх міст, команди яких беруть участь у першій лізі. Тільки одна дорога займає майже дві доби. Більше того, 18 вересня на нас чекає важкий переїзд на Кіровоградщину на поєдинок з «Інгульцем», а вже 25-го – у непростому поєдинку прийматимемо київський «Арсенал». У проміжку маємо їхати на гру в «Іллічівець». Зважаючи на те, що акцент все-таки робимо на чемпіонат першої ліги, в Маріуполі дамо можливість зіграти футболістам, які мають менше ігрової практики.

Базовою датою 1/16 фіналу кубку України визначено 21 вересня. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше