Найсвіжіше:
• Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір
rss

ФК «Тернопіль АТО» з перемоги стартував у новому чемпіонаті серед атовців (+ФОТО)


Опубліковано: 11 Квітня 2021р. о 12:08

У суботу, 10 квітня, стартував чемпіонат України серед учасників АТО. В дивізіоні «Захід» на стадіоні села Дичків ФК «Тернопіль АТО» приймав атовців Львівщини – команду «Українці  разом».                             

Перший тайм пройшов у рівній боротьби про те, якщо львів‘яни свої шанси використати не змогли, впевнено діяв голкіпер тернополян Володимир Раточка, а от ФК «Тернопіль АТО» свої шанси вдало реалізував. На 13-й хвилині Віталій Колцуняк відкрив рахунок у матчі (1:0), а на 36-й – Михайло Габуда подвоїв перевагу тернополян (2:0).

У другому таймі на 56-й хвилині центральний захисник тернополян Владислав Шевчук вдало замкнув подачу з кутового (3:0). На 80-й хвилині гості скористались помилкою захисту тернополян і дещо рахунок скоротили (3:1). До кінця поєдинку команди голів більше не забивали.

Отож, впевнена перемога ФК «Тернопіль АТО». В інших матчах туру луцька «Волинь АТО» перемогла на виїзді Хмельницьких прикордонників – 2:0, в Івано-Франківську дві місцевих команди розписали між собою мирову (0:0), а в Новоград-Волинському місцевий «Звягель» мінімально переміг команду з Рівненщини – «Гоща АТО» (1:0).

Наступний матч тернополяни проведуть у рамках кубкову. 17 квітня вони зіграють у Івано-Франківську.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше