• Гравців, які мають 17 титулів чемпіонів Тернопільщини, заявив заліщицький «Дністер» • Ухилянт із Хоросткова, щоби не йти в тюрму, добровільно пішов до ЗСУ • Міноборони – про повістки за кордоном і чи встигнуть розробити електронний кабінет • Революція в кулінарії: суші бургер • Обмеження прав українців за кордоном вигідне лише нашому ворогу, – нардеп • Як вибрати клініку для ведення вагітності • За вчинення домашнього насильства жителю Зборова загрожує два роки тюрми • На два дні у Тернополі перекриють одну з головних промислових вулиць міста  • Житель Бережанщини постане перед судом за тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого • Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Військовослужбовиця з Тернопільщини нагороджена «Хрестом Військова честь» • Помер колишній головний тренер тернопільської «Ниви» • Футбольний чемпіон Тернопільщини заявився на сезон-2024: з п’ятьма новачками та без трьох лідерів • Чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова Кабміну • Збиткові тепломережі Тернополя виплатили працівникам премій на мільйон • На дорогах Тернопільщини збираються встановити розумні відеокамери • У Тернополі помер похресник Степана Бандери • Ексдепутата Тернопільської райради підозрюють у вимаганні $300 тисяч хабаря  • Прокуратура Тернопільщини взялася за піарника Надала • У Тернополі відбудеться Великодній ярмарок крафтовиків • 9000 доларів за «швидко перебігти кордон» – за незаконне переправлення ухилянта через кордон судитимуть 2 осіб • Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Мікробіом та його вплив на здоров’я дитини: нові дослідження та перспективи • У госпіталі помер військовослужбовець з Тернопільщини

ФК «Борщів» здобув перший трофей у 2023 році (відео+фото)

Опубліковано: 27 Березня 2023р. о 13:24

У неділю, 26 березня, у Заліщиках за участю чотирьох футбольних команд чемпіонату Тернопільської області відбувся турнір пам’яті відомого спортивного функціонера Ігоря Степановича Мамалиги.

У змаганнях брались участь два місцевих колективи – «Дністер» (Заліщики) та «Дністер-2» (Заліщики), а також дві запрошені команди – ФК «Борщів» та «Фенікс» (Біла).

Спершу відбулися півфінальні поєдинки. У першому з них зустрілися «Дністер-2» (Заліщики) та ФК «Борщів». Долю матчу вирішив єдиний м’яч, якого на 23-й хвилині забив гравець борщівської команди Олександр Бондаренко.

Команди виступали в таких складах:

«Дністер-2» (стартовий склад): Николайчук, Садовський, Легедзюк, Матійчик, Мицьо, Шутурма, Торкот, Дорош, Ляхович, Коцюба, Сосовець. На заміні: Мізюнський, Манчишин, Бойчук, Федів, В. Левицький, Клічук, А. Шацький, Гурін, Пінгас, Тимофійчук, Байталюк.

ФК «Борщів» (стартовий склад): Гаращук, Наталюк, Везнюк, Барицький, Щерб’як, Гришак, Зубик, Сосніцький, Ратушняк, Бондаренко, Скочеляс. На заміні: Антонійчук, Баїщак, Оліяр, Чоловський, Марчук, Олексієнко.

У другому півфіналі зійшлися основна заліщицька команда «Дністер» та «Фенікс» з Білої. Тут перевага заліщан виявилася суттєвою, вони тричі відзначилися, не пропустивши у власні ворота жодного м’яча. Уже на четвертій хвилині рахунок у матчі відкрив Антон Дячинський, на 23-й хвилині подвоїв перевагу «Дністра» Віталій Давидюк, а остаточний рахунок матчу встановив у другому таймі Володимир Лук’янченко, котрий відзначився на 52-й хвилині.

«Дністер» (стартовий склад): Кузняк, Давидюк, Тракало, Р. Левицький, Андрусяк, Королянчук, Лук’янченко, Леськів, Городинський, Кочерган, Дячинський. На заміні: Гусляк, Миронюк, Гонза.

«Фенікс»: Рябий, Нісевич, Сафроняк, Прокопчук, Лоїк, Свирида, Ревуцький, Пшеничний, Антонишин, Красноштан, Бонк. На заміні: Пожарнюк, Кузьмінський, Грицак, Марцінів, Гончар, Курило.

Далі відбувся поєдинок за третє місце, в якому виступали команди, що програли у півфіналах – «Дністер-2» та «Фенікс». Основний час матчу завершився внічию – 1:1. На 7-й хвилині рахунок відкрив Михайло Торкот, а на 49-й хвилині білецька команда вирівняла становище на футбольному полі – м’яч на рахунку граючого тренера «Фенікса» Віктора Свириди. Згідно регламенту турніру, у разі нічиєї в основний час футболісти одразу пробивали пенальті (додаткового часу на змаганнях не передбачено). Так сталося у поєдинку за «бронзу». У футбольній лотереї фортуна посміхнулася заліщанам – 4:2.

У матчі за 3-є місце команди виступали в таких складах:

«Фенікс»: Грицак, Лоїк, Нісевич, Курило, Марцінів, Сафроняк, Свирида, Ревуцький, Красноштан, Антонишин, Бонк. На заміні: Пожарнюк, Кузьмінський, Прокопчук, Гончар, Рябий, Пшеничний.

У вирішальному матчі турніру зійшлися заліщицький «Дністер», котрий активно готується до повернення у вищу лігу чемпіонату Тернопільської області, та оновлений ФК «Борщів». У першому таймі оборонець «Дністра» Іван Андрусяк помилився біля власних воріт, став обводити суперника, втратив м’яча і, рятуючи становище, порушив правила у штрафному майданчику. Пенальті реалізував центральний півзахисник ФК «Борщів» Ростислав Гришак (1:0). На старті другого тайму другий м’яч на турнірі забив гравець борщівської команди Олександр Бондаренко (2:0). Ближче до завершення матчу заліщани один м’яч відіграли – автор голу Володимир Лук’янченко (2:1). Могли гравці «Дністра» зрівняти рахунок, однак в одному з епізодів їхній гравець поцілив м’ячем у штангу, а в іншому – надійно зіграв голкіпер ФК «Борщів».

У фінальному матчі команди виступали в таких складах:

ФК «Борщів» (стартовий склад): Прийдун, Наталюк, Везнюк, Антонійчук, Марчук, Гришак, Зубик, Сосніцький, Ратушняк, Скочеляс, Бондаренко. На заміні: Гаращук, Барицький, Баїщак, Оліяр, Чоловський, Олексієнко.

«Дністер» (стартовий склад): Николайчук, Давидюк, Тракало, Р. Левицький, Андрусяк, Королянчук, Лук’янченко, Леськів, Городинський, Кочерган, Дячинський. На заміні: Гусляк, Миронюк, Гонза.

По завершенні турніру переможці та призери нагороджені пам’ятними подарунками від організаторів змагань.