Найсвіжіше:
• Мобілізація по-новому: названо єдину умову, за якої чоловіки можуть не брати повістку від ТЦК • Президент України нагородив медаллю солдата з Тернопільщини • Жахлива аварія на Тернопільщині: водій загинув, троє дітей травмовані • Російсько-українська війна забрала життя 54-річного Анатолія Дем’яненка • Президент ФК «Хуст» підтвердив об’єднання з тернопільськими «Подолянами» • На Тернопільщині сьогодні вимикатимуть світло в другій половині дня • Рух в сторону Тернополя повністю перекритий: стала відома причина  • В одній з найбільших громад Тернопільщини критична ситуація з бюджетом  • На Харківщині загинув 26-річний Герой з Тернополя • На Тернопільщині оголошено штормове попередження на 22 червня: чого очікувати • В тернопільських теплоходів додалася ще одна зупинка • Смертельна ДТП на Тернопільщині: загинув батько, за кермом був син • Капітан тернопільської «Ниви» перейде у клуб Прем’єр-ліги • Ще один воїн з Тернополя поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Жахливе ДТП під Тернополем: Іванка знаходиться в реанімації, їй було зроблено одну операцію, попереду ще декілька • У Тернополі патрульні зупинили авто, водій та два пасажири якого мали наркотики • Найвідоміший волонтер з Тернопільщини оголосив новий мегазбір “Нічний кошмар” • Ядерна загроза для заходу України: що обирають ціллю • Кого з чоловіків мобілізують до 25 років – пояснення юриста • На Тернопільщині до мінімального рівня обміліла річка Збруч • Стала відома кількість утоплеників на Тернопільщині: цифра вражає • Під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув тернополянин • Чи вручать повістку на вулиці тим, хто оновив дані в Резерв+: пояснення • У Чорткові з’явиться ще одна сонячна електростанція (+фото) • Помер багаторічний голова Товариства політв’язнів та репресованих на Тернопільщині
rss

Факультет фінансів та обліку класичного університету Тернополя: тут навчають заробляти гроші


Опубліковано: 24 Грудня 2020р. о 11:00


Економічні спеціальності завжди були популярними. Про таких фахівців говорять, що  вони завжди мають справу з фінансами. Саме вони є найважливішою ланкою у становленні економіки країни, яка потребує постійного нагляду, чітких та виважених дій щодо ведення обліку та управління фінансами як держави, так і суб’єктів господарювання. Саме тому наші журналісти завітали на факультет фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету і поспілкувалися з керівництвом та студентами. Про те, яких фахівців готує ЗУНУ, чому студенти обирають саме цей заклад вищої освіти та власне про навчальний процес у ньому, читайте у матеріалі наших журналістів.

«На факультеті створено всі умови для навчання й розвитку особистості. Найголовніше, щоби студент хотів удосконалюватись, а викладачі зроблять усе, щоби надати якісні освітні послуги й допомогти молодим людям сформувати свою траєкторію успіху».

Факультет фінансів та обліку ЗУНУ складається із 6 кафедр: фінансів ім. С.І. Юрія; податків та фіскальної політики; фінансового менеджменту та страхування; фінансового контролю та аудиту; обліку та оподаткування; банківського бізнесу. Усього на факультеті навчаються понад 1300 студентів.  Підготовка фахівців здійснюється за освітнім ступенем «бакалавр» та «магістр». Факультет пропонує велику кількість освітніх програм абітурієнтам. Якщо говорити про міжнародну діяльність, то факультет успішно співпрацює з університетами Словаччини, Польщі та Болгарії. Зокрема, з Економічним університетом у Братиславі, Ягеллонським університетом у Кракові, Свіштовською господарською академією, і це далеко не повний перелік.

– Наші студенти мають можливість семестрового навчання в університетах-партнерах Польщі та Норвегії. Також після завершення навчання у ЗУНУ студенти мають можливість продовжити його у різних зарубіжних університетах. До речі, нещодавно наша випускниця освітньо-наукової програми «Публічні фінанси» Світлана Савіцька вступила до Університету Ебергарда Карла в Тюбінгені (Німеччина). Це дуже розумна й цілеспрямована дівчина. Її рівень знань дозволив вступити у 4 закордонних вузи, але вона обрала саме цей, – розповідає декан факультету Андрій Кізима.

Навчальний процес забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький колектив. Студенти повністю забезпечені необхідною літературою та сучасним програмним продуктом. Декан зазначає, що на факультеті створені усі умови для навчання й розвитку особистості. Найголовніше, щоби студент хотів вдосконалюватись, а викладачі зроблять усе, щоби надати якісні освітні послуги й допомогти молодим людям сформувати свою траєкторію успіху.

Андрій Ярославович із посмішкою розповідає про своїх студентів і показує нашим журналістам зал слави, в якому розміщено нагороди, здобуті молодими людьми на різноманітних спортивних заходах та конкурсах.

– Юнаки та дівчата нашого факультету самостійні, креативні і просто класні. Вони мають власну думку і з кожним роком стають кращими та цілеспрямованішими. Наші діти порядні, і я їх дуже люблю, – каже Андрій Кізима.

На факультеті велику увагу приділяють саме практичним навичкам. Як зазначає керівництво факультету, теорія, безумовно, важлива, та без практики важко. Саме тому студенти мають можливість проходити практику у митній та податковій службах, митно-брокерських конторах, у фінансових управліннях органів виконавчої влади, ДКСУ, Державній аудиторській службі та її територіальних підрозділах, страхових компаніях та банках. На факультеті з гордістю зазначають, що у більшості банківських установ Тернополя працює їхній випускник.

На базі факультету функціонує навчальна лабораторія «Віртуальний банк» із використанням програмного забезпечення «АБС-В2». Усі студенти мають можливість практикуватися не виходячи зі стін закладу вищої освіти.

– У нас великий попит на бухгалтерів, і це правда. До нас часто звертаються за такими спеціалістами і пропонують нашим студентам високі зарплати, – розповідає декан.

Факультет фінансів та обліку нещодавно отримав акредитацію для освітньої програми «Фінансова грамотність», що дає їм можливість чи не єдиним в Україні готувати фахівців за цією програмою, адже спеціалісти у цій сфері дуже затребувані.

Також на факультеті з розумінням ставляться до студентів, які працевлаштовані за фахом.

– Ми максимально сприяємо таким студентам. Я розумію, що зараз усі хочуть якомога швидше стати фінансово незалежними від батьків, зрештою, і факультет у нас такий, де вчать заробляти гроші,- розповідає Андрій Кізима.

«Тут я зрозуміла, що пари – це зовсім не нудно і навіть круто»

Наші журналісти поспілкувалися зі студентами та поцікавилися в них, що їм найбільше подобається на факультеті і чи справді вчитися тут цікаво.

– Мій факультет фінансів та обліку – це другий дім і сім‘я! Зараз значну частину свого часу я приділяю саме йому. Часто мене запитують, за що я так сильно люблю свій факультет. А відповідь на це запитання дуже проста: за атмосферу, створену там, за можливості, які він відкриває перед студентами.
Студентське життя – це не тільки заліки й сесія, не тільки навчання, а й життя у гуртожитках, самостійність. Це перший крок у доросле життя й найкращий період у житті кожної людини, що дає можливість розвиватися й досягати поставлених цілей. Мені дуже подобається цей шалений ритм студентського життя на нашому факультеті, нам точно нема коли сумувати. У нас проводиться дуже багато різноманітних заходів: посвята у студенти, Андріївські вечорниці, конкурси «Ми – нова генерація», «Студентська ліра» та ще багато інших заходів. Ми багато подорожуємо разом зі студентами факультету, а кожна наша поїздка незабутня. Я тішуся, що все склалося саме так, і я навчаюся на найкращому факультеті фінансів та обліку ЗУНУ,  де студенти мають свою думку й панує атмосфера молодості та вибухової енергії, – розповідає Ірина Табака.

– Чотири роки тому, коли тільки обирала зво для навчання і комфортного життя, я навіть і уявити не могла, що знайду настільки прекрасне місце.

Наш факультет поєднує у собі 5 основних рис факультету мрії.
Перша й основна – якісне навчання. Кожен викладач щодня робить усе для того, аби студенти мали сучасні знання, які в подальшому могли б використати на практиці. Простіше кажучи, щоби студент вже після закінчення навчання зміг працевлаштуватись як кваліфікований фахівець. Тут я зрозуміла, що пари – це зовсім не сумно, а навіть круто! Друга риса – наукова діяльність. Тут у кожного є можливість зробити свій внесок у фінансову науку, розвинути себе як науковця. І якщо ти тільки починаєш досліджувати основи фінансів, обліку, банківської справи – не хвилюйся, тобі допоможуть. Третя риса – творча атмосфера. На факультеті створено комфортні умови для розвитку особистості: якщо ти хочеш співати, танцювати, знімати скетчі, грати на сцені – тобі відкриті всі дороги.  Четверта риса – громадська діяльність. Студенти факультету регулярно відвідують дитячі будинки, допомагають геріатричним центрам. Також факультет співпрацює з різноманітними громадськими організаціями, в яких кожен може знайти собі справу і компанію до душі. І п‘ята – спортивна діяльність. Студентський спорт – крута можливість показати себе і досягти рівня збірної України. І якщо ти ніколи не займався спортом – просто спробуй у нас на факультеті, і все вийде. Факультет фінансів та обліку – ідеальне місце для того, щоби знайти вірних друзів, цікаву професію і, нарешті, своє місце в житті, – ділиться враженнями Вікторія Бутенко.

– Уже 4 роки я навчаюсь в Тернополі у Західноукраїнському національному університеті на факультеті фінансів та обліку. Я жодного разу не пошкодувала про зроблений вибір, адже тут є всі умови для розвитку майбутніх висококваліфікованих фахівців та професіоналів своєї справи! Факультет став моїм другим домом, тут я почуваюся  комфортно, адже тут панує дружня та невимушена атмосфера як у студентському середовищі, так і серед викладацького колективу. Декан та його заступники завжди йдуть назустріч студентам та допомагають у вирішенні тих чи інших питань або проблем. Дякую за цей найкращий час нашому факультету!  Він назавжди у  моєму серці, –  не стримуючи захоплення розповідає Софія Кудерчук.

Підсумовуючи, можна із впевненістю сказати, що в умовах економічної нестабільності завжди є потреба у спеціалістах, які можуть запропонувати реальне вирішення економічних проблем, а випускники факультету фінансів та обліку ЗУНУ, безумовно, спроможні на це.

Вікторія Ушакова


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:

Новини
22 Червня
21 Червня
20 Червня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше