Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Екс-нардеп з Тернопільщини зробив гучну заяву про владу і її злочини (+ВІДЕО)


Опубліковано: 14 Квітня 2021р. о 10:00

Депутат Верховної Ради України VIII скликання Олег Барна на політичному ток-шоу «Говорить великий Львів» зробив гучну заяву у бік теперішньої влади країни.

– У даній ситуації народ повинен бути більш розсудливішим, поміркованішим, розставляти все на свої місця і дати зрозуміти владі, що вони нікуди не дінуться від відповідальності за свої злочини: будуть биті і будуть стріляні!, – заявив Олег Барна.

Нагадаємо, уродженець Чортківщини Олег Барна був парламентарем з 2015 по 2019 року. У 2019 році Олег Барна знову балотувався до Верховної Ради по своєму рідному Чортківському окрузі, але поступився представнику партії “Слуга народу”, тернопільському підприємцю, громадському діячу та науковцю Володимиру Гевку. Нині, коли пройшло півтора роки після останніх парламентських виборів, багато виборців згадує Олега Барну і його великий вклад у розбудову соціальної сфери Чортківського, Заліщицького та Борщівського районів.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше