Найсвіжіше:
• Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку
rss

Директорка тернопільського ліцею стала доктором філософії


Опубліковано: 23 Червня 2025р. о 14:45

Директорка Тернопільського академічного ліцею «Генезис» Галина Богданівна Буяк  успішно захистила дисертацію.

 20 червня 2025 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся захист дисертаційного дослідження Галина Буяк на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 032 «Історія та археологія».

Бажаємо Галині Богданівні нових звершень, невичерпної енергії, творчої наснаги та здійснення всіх наукових і життєвих задумів! Нехай цей крок стане ще одним міцним фундаментом для подальших професійних здобутків і розвитку нашого освітнього простору!, – йдеться в повідомленні «Генезису».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
6 Квітня
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше