Найсвіжіше:
• Кременчанин пропонував 2 000 доларів за те, аби його не доправляли до ТЦК • Футбольна академія – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-11 • У Гусятині водій Mercedes Benz заїхав у бетонну огорожу • Неймовірна розв’язка у першій футзальній лізі Тернопільщини • У Підволочиському ліцеї знайшли макет бойової гранати Ф-1 • «Шлях» з Байковецької громади – головна сенсація Зимової першості з футболу • На Тернопільщині на потреби ЗСУ конфіскували бус • На Бучаччині затримали серійного викрадача електроінструментів • Частина Тернополя тимчасово без води: причина • На Харківщині загинув 46-річний прикордонник з Тернопільщини • Великодній кошик 2026: скільки коштуватиме святковий стіл цьогоріч? • Сідав за кермо попри заборону: житель Лановеччини отримав суворий штраф • Експрокурор Тернопільської області стверджує, що у нього знайшлися золоті злитки • Визначилися усі учасники чвертьфіналу Зимової першості Тернопільщини • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнення світла на 16 березня • Завтра Тернопільщина зустрічатиме загиблого на Донеччині Героя • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • На Борщівщині засудили пенсіонера, котрий смертельно травмував сусідку • На Тернопільщині судитимуть керівника комунального підприємства через якого бюджет не отримав 870 тис грн • На Борщівщині засудили інженера агрокорпорації, який крав пальне • На Тернопільщині судитимуть уродженця Запорізької області, який до смерті побив пенсіонера • Внаслідок влучання FPV-дрона загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Борщівщині засудили чоловіка за відмову від мобілізації • Команда з Гусятинщини впевнено переграла ФК «Теребовля» • 8 місяців вважався зниклим безвісти: на Сумщині загинув воїн з Тернополя
rss

Двом водіям, винуватцям ДТП у яких 1 людина загинула, інша – травмована, повідомлено про підозри


Опубліковано: 25 Вересня 2025р. о 18:30

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру водію автомобіля «Ford Focus Electric, який 21 грудня 2024 року близько 08:30 год, рухаючись автодорогою Т20-02 поблизу садового товариства «Казка» Великобірківської селищної ради, наїхав на 93-літнього пішохода, який переходив проїзну частину дороги.

Потерпілий помер від завданих травм у лікарні через 3 дні після аварії.

За процесуального керівництва прокурорів Кременецької окружної прокуратури повідомлено про підозру водію рейсового автобуса Mercedes-benz Sprinter, сполученням «Рівне – Івано-Франківськ», який 04.12.2024 близько 16:45 год. по автодорозі в межах с. Білокриниця Кременецького району, рухаючись у напрямку м. Кременець, допустив наїзд на жительку цього села, яка перетинала проїзну частину поза пішохідним переходом. Потерпіла отримала численні тілесні ушкодження внаслідок ДТП.

Триває розслідування, що здійснюють слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області та Кременецького РУП.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
16 Березня
15 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше