Найсвіжіше:
• У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя
rss

Два тернопільські вихованці виступили на чемпіонаті світу з футзалу


Опубліковано: 29 Червня 2025р. о 9:00

Збірна України серед гравців з вадами слуху виграла втішний турнір на Чемпіонаті світу-2025 з футзалу у Монтесільвано (Італія)

На груповому етапі Україна посіла 4-те місце з 6 команд у групі B та не змогла пробитися до плей-оф

Але потім українці тріумфували в кожному з матчів втішного турніру. На шляху до 9-ї сходинки чемпіонату світу наша команда здолала Аргентину (5:2), Японію (7:2) та Казахстан (6:2).

До складу збірної України потрапило два вихованці тернопільського футболу – 17-річнй воротар Олег Тріль та 23-річний польовий гравець Іван Рудзевич.

Більш відомим є Іван Рудзевич. У 2022 році уродженець Чортківщини у складі Національної дефлімпійської збірної України з футболу став переможцем Дефлімпійських ігор у Бразилії. У 2022 та 2024 роках Іван у складах «Поділля-2» (Васильківці) та ФК «Росохач» здобув перемогу в чемпіонаті Чортківського району. З 2025 року почав виступати за збаразький «Галич», у складі якого провів п’ять поєдинків в аматорському чемпіонаті України.

Молодий воротар Олег Тріль грає за ФК «В. Гаї» у першій лізі чемпіонату Тернопільського району. В сезоні-2025 вже встиг за великогаївську команду провести п’ять поєдинків (усі – в основному складі). Ймовірно тренери збірної України включили в склад команди юного голкіпера з Тернопільщини на перспективу, щоби поступово здобував міжнародний досвід.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше