Найсвіжіше:
• На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря
rss

Чиновник міськради на Тернопільщині вимагав у бізнесмена пів мільйона хабаря 


Опубліковано: 22 Листопада 2024р. о 13:30

Під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської обласної прокуратури колишньому посадовцю однієї з міських рад Тернопільщини повідомили про підозру у вимаганні й одержанні 25 тис грн неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, за даними слідства, підозрюваний вимагав у місцевого підприємця гроші за сприяння у підготовці документації та укладення договору на роботи з розчистки земельної ділянки площею 46 га, шляхом рубки лісових насаджень та їх викорчовування на ділянці, розташованій на території територіальної громади. Свої послуги він оцінив у 500 тис грн.

Правоохоронці задокументували факт отримання ним частини неправомірної вигоди в сумі 25 тис грн.
Розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше