• Футбольний чемпіон Тернопільщини заявився на сезон-2024: з п’ятьма новачками та без трьох лідерів • Чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова Кабміну • Збиткові тепломережі Тернополя виплатили працівникам премій на мільйон • На дорогах Тернопільщини збираються встановити розумні відеокамери • У Тернополі помер похресник Степана Бандери • Ексдепутата Тернопільської райради підозрюють у вимаганні $300 тисяч хабаря  • Прокуратура Тернопільщини взялася за піарника Надала • У Тернополі відбудеться Великодній ярмарок крафтовиків • 9000 доларів за «швидко перебігти кордон» – за незаконне переправлення ухилянта через кордон судитимуть 2 осіб • Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Мікробіом та його вплив на здоров’я дитини: нові дослідження та перспективи • У госпіталі помер військовослужбовець з Тернопільщини • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Легенда тернопільського футболу відновлює кар’єру і побореться за Лігу Тернопільщини • Від отриманого поранення на Донеччині в госпіталі помер 45-річний воїн з Тернопільщини • Заборона на консульські послуги для чоловіків за кордоном – скільки часу це триватиме • Закон про мобілізацію-2024: коли він набирає чинності та основні норми • На Тернопільщині з’явиться ще один індустріальний парк – вирішено всі формальності на урядовому рівні • Як уникнути обвиття дитини пуповиною? • Ще одна болюча втрата – зупинилось серце мужнього воїна-захисника з Тернопільщини • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без світла • Дев’ять об’єктів нерухомості, позашляховик та мільйони в готівці: що задекларував головлікар тернопільської лікарні • Чи зміниться ціна газу для населення – Нафтогаз зробив офіційну заяву  • Усе про оформлення автостраховки ОСЦПВ для водіїв • На тернопільському боці Дністра молодик сітками виловлював верховодку

Чемпіон Тернопільщини з великої перемоги розпочав виступи на Меморіалі Юста-2023

Опубліковано: 12 Лютого 2023р. о 13:31

Сьогодні, 12 лютого, чемпіон Тернопільської області 2022 року великогаївський «Агрон» стартував на Меморіалі Ернста Юста. У першому турі наші земляки перемогли СК «Легенда” (Сілець) – 5:0.

Двічі «агронівці» відзначилися в першому таймі і ще три голи забили у другому. У першій 45-хвилинці відзначилися потенційний новачок команди Роман Софінський (у сезоні-2022 виступав за бучацький «Колос»), котрий вразив ворота суперників вже на 17 хвилині (1:0), а також наприкінці тайму – Андрій Скакун (43 хвилина) – 2:0.

У другому таймі на футбольне поле львівського стадіону «Школяр» головний тренер великогаївської команди Олег Тимець випустив одразу вісім нових гравців «Агрона», які тричі були точними. На 61-й хвилині відзначився ще один потенційний новобранець великогаївської команди Роман Кухарський (у чемпіонаті Тернопільщини 2022 року захищав кольори теребовлянської «Ниви») – 3:0. Ще через десять хвилин вразив ворота львівських аматорів молодий Володимир Онищук (4:0). А на 89-й хвилині крапку в матчі, точним ударом з пенальті, поставив досвідчений півзахисник Ігор Кохман (5:0).

«Агрон» у матчі проти ФК «Сілець» виступав у такому складі: Мазур, Соколовський, Олексюк,  Кохман, Пришнівський, Луцик, Білик, Червонецький, Процик, Софінський, Скакун. На заміну у другому таймі вийшли: Рогаль, Ковалик, Капелян, Павлусь, Онищук, Мельник, Кухарський, Т. Семенець.

Окрім Романа Софінського та Романа Кухарського, за «Агрон» зіграв ще один потенційний новачок – Іван Олексюк з великоберезовицького «Поділля».

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн