Найсвіжіше:
• Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей • Загроза ракетного удару по Тернопільщині, – голова ТОВА • Внаслідок удару БпЛА на Запоріжжі загинув воїн з Борщівщини • Як вибрати та купити кальян: повний гайд для тих, хто цінує якість і стиль • На Теребовлянщині 20-річний молодик вбив односельця • На Кременеччині в дуплі дерева знайшли снаряд • У квітні прогнозують шість магнітних бур • Чемпіон та віце-чемпіон Тернопільщини стартують у Всеукраїнському фіналі АФЛУ • Завтра на Тернопільщині знову діятимуть графіки відключень світла • Воїн із Херсонщини знайшов вічний спочинок на Тернопільщині • У скільки разів зросли зарплати голів громад Тернопільщини за рік • МДФ, масив чи екошпон: з якого матеріалу обирати міжкімнатні двері • Важке поранення забрало життя воїна з Тернополя • У лісі біля Кременця утворилися провалля глибиною до 10 метрів • На Тернопільщині отруїли 13 котів: почалася перевірка • Декларація нової заступниці Тернопільської ОВА: півторамільйонна зарплата та вигідний перепродаж авто • Екстракорпоральне запліднення у Києві в «Мати та дитина»: як працює метод ЕКЗ • Судитимуть майстра лісу та підприємця з Кременеччини, які незаконно зрубали дерев у лісах на понад 4 млн грн • Дві тернополянки дебютували, як арбітрині у Всеукраїнських змаганнях • Ворожий КАБ забрав життя воїна з Козівщини • Спочив у Бозі колишній міський голова Шумська • На війні загинув 32-річний воїн з Тернопільщини
rss

Бучацький «Колос» упевнено обіграв команду з Тернопільського району


Опубліковано: 19 Березня 2023р. о 19:37

Сьогодні, 19 березня, у другому матчі чергового ігрового дня на Відкритій зимовій першості Тернопільщини з футболу зустрілися учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області бучацький «Колос» та представник суперліги Тернопільського району ФК «В. Глибочок».

Обласна команда виявилася значно сильнішою за свого суперника. Бучачани відкрили рахунок вже на першій хвилині – відзначився Арсен Сташків, котрий у це міжсезоння знаходився у таборі тернопільської «Ниви» на оглядинах.

Загалом гравці «Колоса» відзначилися у кожному з таймів по два рази і здобули комфортну перемогу 4:0, яка дозволила їм продовжити боротьбу за путівку до чвертьфіналу Відкритої зимової першості.

***

«Колос» (Бучач) – ФК «В. Глибочок» – 4:0 (2:0)

19 березня. Боричівка. Сільський стадіон. +11 град. 70 гл.

Арбітр: Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Олег Когут (Тернопіль).

«Колос»: Петришин, Ткачук, Новачиський-к, Оконський (Коломієць, 46), Сиротюк (Дубчак, 46), Гурін, Сташків, Мостовий, Бідний, Наконечний (Захарків, 65), Лилик (Когут, 65).

ФК «В. Глибочок»: Горінов, Б. Цупер-к, Дурай, Мельник-к, Дричик, Ямельський (Бойко, 55), Стойкевич, Ю. Цупер (Куніц, 82), Струхляк (Захарчук, 46), Лясота (Дубина, 66), Вонс.

Голи: Арсен Сташків (1), Максим Лилик (41), Юрій Захарів (75), Євген Гурін (78).

Попереджені: Б. Цупер (45), О. Ткачук (53), А. Сташків (73), І. Вонс (80).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,





Новини
3 Квітня
2 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше