• Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тендер на ремонт дороги через Тернопільщину на 2,4 мільярда – суд поставив крапку у резонансній справі • У Тернополі виявляти автомобіль, який перебував у розшуку • На Тернопільщині презентували інтернет-платформу для переселенців • Переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу продовжує переможну ходу • У Тернополі неповнолітній водій мотоцикла отримав травми та був госпіталізований • Сьогодні на Тернопільщині розпочинаються головні футбольні змагання року • У Тернопільській області відмінено 14 сумнівних тендерних закупівель на понад 239 мільйонів • Збаразький «Галич» у футбольному сезоні-2024: з екс-захисником тернопільської «Ниви» та золотою молоддю • Ухилянтів почали розшукувати через їхні мобільні телефони • У лікарні після важкого поранення помер військовослужбовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув розвідник з Тернопільщини • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина • У Тернополі на Великодні свята частіше курсуватиме громадський транспорт до кладовищ  • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Купуючи автомобіль, житель Тернопільщини втратив понад 200 тисяч гривень • Тернополян запрошують на зустріч з командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі»  • У Тернополі сім’ї постраждалих від війни можуть отримати до 100 тисяч гривень на власний бізнес • У Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють» (+відео) • Від отриманих поранень у бою загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • Калькулятор авто зі США: як прорахувати авто • Назавжди повернувся до рідної домівки: сьогодні на Тернопільщині поховають загиблого на війні Героя • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні

Бронзовий призер чемпіонату Тернопільщини помірявся силами з тернопільською «Нивою» (+фото)

Опубліковано: 10 Лютого 2024р. о 19:41

Сьогодні, 10 лютого, у селі Боричівка, що біля Теребовлі на стадіоні зі штучним покриттям футбольний спаринг провели тернопільська «Нива», яка представляє першу лігу чемпіонату України та бронзовий призер чемпіонату Тернопільської області – заліщицький «Дністер». «Нива» за рахунок вищого класу та кращої фізичної підготовки зуміла обіграти заліщан з рахунком 3:0.

Футболісти «Нива» відкрили рахунок у середині першого тайму. У простій ситуації в складі «Дністра» помилився захисник, який знаходиться у розташуванні команди на оглядинах. М’яч потрапив до тернопільського півзахисника Романа Волохатого, котрий у дотик обігрався з партнерами і один з потенційних новачків «Ниви» завдав прицільного удару – м’яч поміж ніг голкіпера «Дністра» Єгора Поповича залетів у рамку воріт (1:0). Вже за п’ять хвилин подвоювати перевагу «Ниви» мав Данііл Вольський, який увірвався в штрафний майданчик заліщан, де був не за правилами зупинений тим ж захисником «Дністра», який допоміг супернику відзначитися першим голом і арбітр матчу Олег Когут з Тернополя вказав на 11-метрову позначку. Пробивати одинадцятиметровий взявся сам Данііл, однак переграти голкіпера «Дністра» Поповича йому не вдалось, той зумів парирувати удар польового гравця.

У другому таймі склад команд зазначив суттєвих змін. Якщо у першому заліщани діяли доволі ефективно проти професіоналів, то в другій 45-ти хвилинці гравці «Ниви» за рахунок кращої фізичної підготовки та все-таки вищої майстерності грали значно гостріше і зуміли відзначитися ще двома м’ячами. На 69-й хвилині з кута штрафного майданчика з лівого його краю м‘яч у ворота «Дністра» відправив Андрій Бей, а на 78-й хвилині свій момент вдалось реалізувати нападнику «Ниви» Дмитру Галадею, котрий переправив м’яча у сітку після того, як не зумів зафіксувати м’яча у руках Віталій Кузняк (третій голкіпер «Дністра» у матчі, котрий у другого таймі поміняв Івана Мельника). До слова, на 60-й хвилині з поля був вилучений за дві жовті картки гравець «Ниви» Богдан Козак, але, за домовленості команд, замість вилученого футболіста на поле вийшов інших гравець.

Склади команди (стартові склади):

«Дністер»: Попович, В. Сороцький, Чемерейко, Стрільчук, Бобик, Шишигін, Жумига, Голодрига, Червонецький, Процик та два гравці на перегляді.

«Нива»:  Жупанський, Зінь, Танчак, Волохатий, Бороденко, Давидов, Вольський та чотири гравців на перегляді.

Тернопільська «Нива» отримала два дні вихідних, а вже у вівторок, 13 лютого, виїздить на тренувальний збір, який триватиме до 26 лютого у Львові. Що ж до заліщицького «Дністра», то підопічні Ігор Шпікули теж зберуться 13 лютого. Того дня у заліщан запланований спаринг зі ще однією командою першої ліги чемпіонату України – чернівецькою «Буковиною». Це протистояння відбудеться на стадіоні “Хет-трик Арена” у Чернівцях. А у суботу, 17 лютого, «Дністер» у с. Боричівка Теребовлянської громади проведе спаринг із переможцем першої ліги чемпіону Тернопільської області – збаразьким «Галичем», який готується до повернення після десятирічної перерви до еліту тернопільського обласного футболу (востаннє «галичани» виступали там у 2013 році).