Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

Благодійники з Італії подарували хворому хлопчику з Борщівщини найдорожчий у світі укол


Опубліковано: 17 Липня 2021р. о 10:33

4-місячний Марк Юрків з Борщівщини отримав в подарунок найдорожчі в світі ліки. Хлопчик хворіє на найважчу форму спінальної м’язевої атрофії. Спеціальний укол, який допоможе вилікуватися дитину, подарували італійські благодійники. Про щасливу новину в соціальній мережі повідомила родина Марка.

Про хворобу свого сина сім’я Юрків дізналася, коли йому ще не виповнилося місяця від дня народження. У медзакладі хлопчику поставили діагноз – СМА першого типу, це найважче захворювання, яке рано проявляється і швидко прогресує.

Ліки «Zolgensma» від СМА вартують більше ніж два мільйони доларів. Сім’я Юрків оголосила благодійний збір коштів в Україні, а мама разом з сином поїхала до родичів в Італію, щоб там розпочати діагностику.

На рахунок Марка вже надійшло 2,6 млн. грн., коли родина хлопчика дізналася, що рятівний укол їм проспонсорують благодійники з Італії. Про щасливу новину в соціальній мережі повідомила родина Марка.

– Нарешті ми можемо сказати такі слова, про які наші сім’я мріяла кожного дня. Нам просто не віриться, але це дійсно так! Збір закрито! Хочемо повідомити, що 09.07.2021 р. на святкування своїх 4-х місяців Марк отримав найдорожчий подарунок в його житті, укол «Zolgensma» від країни Італія. Наша сім’я безмежно вдячна всім, хто не пройшов повз у цій нелегкій боротьбі зі СМА, хто відгукнувся і допоміг, хто разом з нами молився і Бог почув всі наші молитви, – написали родичі Марка.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше