• Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Таки дотиснула: мерія Тернополя вирішила привласнити приміщення райлікарні • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • Пів року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернопільщини • Міноборони назвало основні пункти законопроєкту про мобілізацію • За минулу ніч патрульні Тернополя виявили трьох п’яних водіїв • Блогеру з Тернопільщини у військкоматі вп’яте відмовили служити в ЗСУ • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без води: адреси • На трасі Тернопіль-Хмельницький зітнулися фура та легківка: загинули двоє військових • Влада Тернополя перерахувала 30 мільйонів за фіктивні роботи, які ще й не були передбачені проєктом (відео+фото) • Фотофакт: на Тернопільщині працівники сільської ради вчилися гасити пожежі • Фірма найбагатшого уродженця Тернопільщини запустила виробництво найзатребуванішого в Україні виду добрив • “Мрію заснувати перший український кооперативний банк”: історія захисника та фермера з Тернопільщини Василя Мартюка • Харчова промисловість: виклики та перспективи • На Тернопільщині в автівці ледь не згорів водій (+фото) • На Тернопільщині в аварію потрапили дитина та двоє дорослих (+фото) • У Тернополі визначили осіб, які каратимуть мешканців за втручання в роботу приладів обліку води • Одразу п’ятеро жителів Кременеччини стали жертвами шахрайств, пов’язаних з виплатами допомоги • 9 жителів Тернопільщини втратили понад 1 млн грн: на 9 років засуджено мешканця Львівщини • У Тернополі достроково завершать опалювальний сезон • Загинув на Донеччині: на Тернопільщині відкрили меморіальну дошку працівнику «Дністровського каньйону» (+фото) • Під час війни у Тернополі вирішили за понад мільйона відремонтувати волейбольний майданчик • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • На Тернопільщині ремонтують міст однієї з найбільш завантажених доріг області • Україна здолала Ісландію та пробилася на Євро-2024

Благодійний футбольний захід на Гусятинщині: зустріч зірок сучасності і зірок майбутнього, неймовірна інтрига фінального матчу та понад 30 тисяч для ЗСУ

Опубліковано: 8 Травня 2022р. о 22:22

Сьогодні, 8 травня, у селі Вікно, що на Гусятинщині за участю зірок Тернопільського футболу завершилися благодійні змагання з футболу на підтримку Збройних сил України. Завдяки вступним внескам команд, проданим програмкам вболівальникам, а також аукціону вдалося зібрати 31 650 гривень.

Що стосується спортивної сторони заходу, то сьогодні у другий змагальний день відбувалася найцікавіша, фінальна частина. Спершу пройшли півфінальні матчі за участю кращих команд за підсумками групового етапу. У першому з них зустрічалися срібні призери чемпіонату Тернопільської та Хмельницької областей – «Медобори» (Зелене) та «Іскра» (Теофіполь) відповідно. Наші земляки доволі впевнено перемогли одну з кращих команд сусідньої області – 4:0, при цьому долю поєдинку було вирішено вже в першому таймі, у якому зеленяни відзначилися трьома забитими м’ячами.

У другому півфіналі зустрілися господарі поля – команда «Вікнини» та тернопільський «Гермес-7». Долю матчу вирішилася помилка кіпера господарів Олега Глушки, котрий дав сигнал партнерам по команді, що йде на м’яча і не дістався до нього, його на мить випередив Роман Кухарський і в дотик відправив того у сітку.

Мабуть найбільше глядачі затишного стадіону у Вікні того дня чекали поєдинок за участю зірок Тернопільського футболу. Незважаючи на те, що зірки грали лише за п’яте місце, їхня висока майстерність у зустрічі з командою тернопільської футбольної академії (тренер – Ростислав Ціх) справді сподобалася. Героєм поєдинку став молодий, але вже зірковий вихованець підволочиського футболу Денис Кузик, котрий знаходиться на контракті у київському «Динамо», а на правах оренди перебуває в обоймі іншого клубу української Прем’єр-ліги – ковалівському «Колосі». Вже на 9-й хвилині Денис розхитав лівого оборонця футбольної академії і зряче поцілив у дальній від голкіпера кут воріт (0:1). На цьому зірки не зупинилися, запресингували суперника, м’яча перехопив капітан зіркової команди, гравець полтавської «Ворскли» Ігор Пердута, віддав того під удар Ігорю Гаталі і той влучно пробив під воротарем (2:0). Далі вже в простій ситуації помилився кіпер академії Матвій Новаков, м’яча знову перехопив Пердута і вже сам спрямував смугастого у сітку воріт (3:0). У другому таймі знову за справу взявся Денис Кузик. Спершу він замкнув простріл Максима Проціва (4:0), а згодом поставив крапку в матчі красивим ударом з лівої ноги у дальній кут воріт (5:0).

Ця перемога стала першою для зіркової команди у серії виставкових матчів, яких вони впродовж останнього тижня провели вже п’ять(!).

У цій зустрічі склад збірної зірок тернопільського футболу мав такий вигляд: Андрієшин, Демчук, Атласюк, Скакун, Стельмащук, Кузик, Проців, Пердута-к, Гвіанідзе, І. Бадло, Гатала. На заміну виходили: Первак, Николайчук, Тимець.

У матчі за третє місце знову не пощастило господарям поля, цього разу у матчі з гостями з Теофіполя. Гравці «Вікнин» мали декілька гольових моментів, зокрема, міг у кожному з таймів забивати Дмитро Познанський, але в першому – пробив вище воріт ударом головою з близької відстані, а в другому не реалізував чистий вихід віч-на-віч з голкіпером «Іскри». Натомість суперник з Хмельниччини своїми шансами скористався. На 18-й хвилині Микола Джус точно пробив повз голкіпера з місця правого крайнього (0:1). А в другому таймі центрбек «Вікнин» Сергій Шум сфолив на Еріку Бейєру, за що арбітр призначив пенальті, яке реалізував Вадим Альохін. Голкіпер Олег Глушка вгадав напрямок польоту м’яча, дотягнувся до нього, однак від його рук той потрапив у сітку воріт – 0:2.

У вирішальному фінальному поєдинку зустрілися справді найсильніші команди – «Медобори» із Зеленого та тернопільський «Гермес-7», чимало гравців з яких мають досвід виступів на професійному рівні. Старт матчу був за зеленянами, які в дебюті відзначилися голом Михайла Войцещука, котрий потужно пробив з-під захисника (1:0). Тернопільська команда відповіла голом Артура Козлов, який він забив практично з нульового кута (1:1). А долю поєдинку вирішив гол нападника Андрія Різника, котрий у другому таймі у дотик переправив м’яча у сітку після передачі Ростислава Чиряка (2:1). Могли футболісти «Гермеса-7» зрівняти рахунок, коли на останніх хвилинах влаштували справжній штурм володінням «Медоборів». Двічі удари тернопільської команди з близької відстані приймали на себе гравці зеленян, які вистояли і святкували перемогу.

На церемонії нагородження перший заступник голови – виконавчий директор Асоціації футболу Тернопільщини Василь Заторський подякував українським захисникам, які боронять Україну та дозволяють на мирній території проводити подібні спортивні заходи, командам за учать та волю до перемоги, а також висловив щирі слова вдячності президенту ФК «Вікнини» (Вікно) Василю Івановичу Ванярсі, котрий на високому рівні організував змагання та передав українським воїнам продукти харчування тривалого терміну зберігання.

Опісля переможець та фіналіст отримали кубки та заохочувальні призи, а далі була спільна фотосесія команд фіналістів.

***

Результати матчів:

Півфінали:

«Іскра» (Теофіполь) – «Медобори» (Зелене) – 0:4 (Ростислав Чиряк, 19, Сергій Полянчук, 23, Андрій Різник, 28, Михайло Войцещук, 38).

«Вікнини» (Вікно) – «Гермес-7» (Тернопіль) – 0:1 (Рома Кухарський, 51)

Матч за 5-те місце:

ФА «Тернопіль» – зірки Тернопільського футболу – 0:5 (Денис Кузик, 9, 36, 48), Ігор Гатала (22), Ігор Пердута (24).

Матч за 3-є місце:

«Вікнини» (Вікно) – «Іскра» (Теофіполь) – 0:2 (Микола Джус, 18, Вадим Альохін, 39, з пен.).

Фінал:

«Медобори» (Зелене) – «Гермес-7» (Тернопіль) – 2:1 (Михайло Войцещук, 3, Андрій Різник, 44 – Артур Козлов, 16).

«Медобори»: Сафронов, Клекот-к, Хруставка, Данилюк, Бойчук, Козовик, Галас, Полячук, Чиряк, Різник, Войцещук. На заміну виходив: Томич.

«Гермес-7»: Перейма, Зінь, В. Мороз, Миронюк, Ємаєв, Вовк, Бойко-к, Кухарський, Лойко, Олексієнко, Козлов. На заміну виходили: Онуфрейчук, Левчик, Онуфреїв, Веретюк, Кубік.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,