• Колишнього керівника податкової Тернополя ув’язнили за вимагання 40 тис. доларів • Лишилося зібрати п’ять тисяч: рідні просять підписати петицію щодо присвоєння звання Героя Денису Блонському • У кошторис шкільного укриття за 77 млн вписали гумову плитку з Тернопільщині по 4 рази завищеній ціні • Тернопільські ветерани візьму участь у чемпіонаті України з футзалу • На Тернопільщині водій позашляховика не врахував погодних умов та злетів у кювет • У Тернополі в пасажирському транспорті травмувалася 73-річна жінка • Салати: особливості та характеристики • Міськрада на Тернопільщині виставила на аукціон майже 18 гектарів землі • 24 квітня один з мікрорайонів Тернополя буде без води • У Тернополі слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами • 47-річний мешканець Товстенської громади відповідатиме перед законом за наркозлочини • Правоохоронці провокували архітектора з Тернопільщини – Верховний Суд повністю виправдав обвинуваченого • Останні тренди у світі букетів: що зараз у моді? • П’яна водійка “Лексуса” у самісінькому центрі Тернополя скоїла ДТП • Одна з вулиць Тернополя на кілька годин залишиться без світла  • У Тернополі зник розпіарений мером реабілітаційний центр для військових • Представника Тернопільщини включено до Комітету розвитку футболу УАФ • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина • У громаді на Тернопільщині зустріли тіло загиблого Героя, котрий майже рік вважався безвісти зниклим • На Тернопільщині відзавтра вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії • На Донеччині внаслідок штурмових дій противника загинув солдат з Тернопільщини • У Тернополі правоохоронці затримали організатора корупційної схеми • Місто на Тернопільщині отримає 460 тисяч євро для забезпечення стабільного постачання чистої води • На Борщівщині не можуть поділити батьківську хату: у хід ідуть погрози і навіть вбивство собаки   • У місті на Тернопільщині на майже 20% збільшили плату за воду

Благодійний футбольний матч у Зборові: капітан-військовий у складі зірок, наймолодший 6-річний і найстарший 69-річний гравець, дівчина у складі «Колоса» та 28 тисяч для ЗСУ

Опубліковано: 19 Серпня 2022р. о 22:26

Сьогодні, 19 серпня, на велике Християнське свято Преображення Господнього у Зборові святкували День міста. Прийняли участь в урочистостях зірки тернопільського футболу, котрі взяли участь у благодійному матчі з місцевим «Колосом».

Поєдинок зібрав доволі чисельну глядацьку аудиторію. Під оплески вболівальників гравців на футбольне поле вивели юні вихованці зборівського футболу та діти переселенців, які приїхали на Зборівщину з регіонів, де ведуться, або велися бойові дії. Після виконання гімну України місцевою молодою виконавицею слово взяв голова Зборівської міської ради Руслан Максимів, котрий подякував українським воїнам, котрі захищають нашу країну від російського окупанта та дозволяють там жити під мирним небом. Окремих слів похвали від мера удостоєлися футболісти, які проводячи благодійні матчі, збирають кошти на придбання амуніція для військовослужбовців Збройних сил України.  Після хвилини мовчання, якою учасники матчу та глядачі вшанували усіх загиблих за Україну наших воїнів, розпочалася його величність гра…

Матч не був схожий на всі попередні. До прикладу, зірок з капітанською пов’язкою на футбольне поле вивів Михайло Забитівський – один з кращих гравців в історії зборівського і залозецького футболу. Нині Михайло Михайлович служить у лавах Збройних сил України, однак військове керівництво дізнавшись про благодійний матч у Зборові, відпустило на нього свого підлеглого, знаючий який великий вклад він зробив у футбол на Тернопільщині.

Перебіг подій у поєдинку розвивався з калейдоскопічною швидкістю. До прикладу, на початку матчу рахунок відкрив керівник Координаційного центру Асоціації футболу Тернопільщини з підтримки ЗСУ, у минулому воротар, а нині ще й голова Асоціації футболу об’єднаного Тернопільського району Дмитро Андрієшин (0:1). Господарі відповіли голом Арсена Загороднього (1:1). Так з нічийним рахунком 1:1 завершився перший тайм.

У перерві відбувся традиційний для таких матчів благодійний аукціон. Лотом був футбольний м’яч з автографами гравців команди зірок тернопільського футболу. Переможцю за м’яч довелося викласти 1 600 гривень.

На початку другого тайму команди обмінялися голами. Зірковий грузин Немо Шелія вивів гостей уперед (1:2), а буквально за дві хвилини зборівчанин Петро Дмитровський зробив у матчі паритет (2:2).

Варто також відзначити, що в складі «Колоса» на футбольне вийшла… дівчина. 16-річна Катерина Юзва, котра в сезоні-2021/22 захищала кольори тернопільського «Руху-Чемпіон» у першій лізі жіночого чемпіонату України. А цьогоріч дівчина була навіть на оглядинах у донецькому «Шахтарі». Скориставшись літньою паузою у футбольних змаганнях Катя, яка народилася у сусідньому зі Зборовом селі Плісняни набрала групу з 20-ти зборівських дівчаток і прищеплювала їм ази футболу. До слова, Катерина не загубилася на футбольному полі серед чоловічого колективу і була корисна, як в атакувальних, так і в оборонних діях зборівського «Колоса» у матчі з тернопільськими зірками.

На останніх десять хвилин благодійного поєдинку в складі «Колоса» на поле вийшов місцева легенда – 69-річний Василь Степанович Медвідь, котрий у 1970-80-роки не без успіху захищав кольори зборівської команди в обласних і районних змаганнях. Партнери пана Василя дуже хотіли, щоби він відзначився у цьому благодійному матчі, однак це йому, на жаль, так і не вдалося. Натоміть це вдалося юному вихованцю місцевого футболу, який, сподіваємося у майбутньому стане зіркою не лише зборівського, а й українського футболу. Але про це трішки згодом. На 62 і 64-й хвилинах команди знову обмінялися голами.

Вдруге у матчі відзначився Немо Шелія (2:3), на що йому знову відповів Петро Дмитровський (3:3). Здавалося дружній матч завершиться в результативну нічию. Але не так сталося. На останні хвилині на полі з’явився… 6-річний юний зборівський футболіст Владислав Іваськів. Юне футбольне дарування обвело ледь не пів зіркової команди і забило переможний для зборівського «Колоса» гол (4:3)…

Оскільки поєдинок був благодійним, як повідомили його організатори, завдяки благодійним пожертвам, а також аукціону в перерві матчу вдалося загалом зібрати понад 28 тисяч гривень. Кошти будуть направлені для придбання амуніції військовослужбовцям Збройних сил України!

***

«Колос» (Зборів) – Зірки тернопільського футболу – 4:3 (1:1)

19 серпня 2022 р. Зборів. Стадіон «Колос». 500 гл. +28 град.

Арбітр – Василь Чубарик (Тернопіль), асистенти – Олег Печенюк (Тернопіль), Володимир Ярош (Зборів).

«Колос»: Матяш, Світлик, Козовик, Тимчишин, Франків, Кузів, Блакита, Журик, І. Бабуняк, Когут, Загородній. На заміну виходили: Дмитровський, Зятківський, Юзва, Панас, Медвідь,

Зірки тернопільського футболу: Ігор Федина, Андрій Кондзьолка, Сергій Атласюк, Андрій Дубчак, Михайло Забитівський-к, Віталій Гоцалюк, Матвій Николайчук, Тарас Червонецький, Віталій Тригуба, Немо Шелія, Дмитро Андрієшин.

Голи: Дмитро Андрієшин (12),  Арсен Загородній (23), Немо Шелія (40, 62), Петро Дмитровський (42, 64), Владислав Іваськів (70+1).

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,