• У Лізі Тернопільщини з футболу визначилися два півфіналісти (+фото) • Які переваги ін’єкційної косметології • Громада на Тернопільщині провела в останню дорогу воїна, котрий загинув на Донеччині • Чому літо потрібно зустрічати з парфумами Versace • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Донеччині • У студента з Тернопільщини вилучили 8 згортків канабісу (+фото) • На Тернопільщині сили ППО вночі збили ударні БпЛА • 31-річна мешканка Кременецького району накриміналила у Збаражі • П’ятеро людей отримали травми в результаті ДТП на Тернопільщині • Житель Підволочиська реалізовував рецепти та нарковмісні препарати • Чужі будинок і позашляховик та мільйони в готівці: чим збагатився торік «слуга народу» Володимир Гевко • На щиті повертається до батьківської хати герой з Тернопільщини: тримав небо над нами від 2014 року • На щиті: громада на Тернопільщині зустріла полеглого Героя  • На Тернопільщині скасували тендерів на понад 236 мільйонів та відкрили кримінальні справи • У Тернопільській громаді зафіксовано п’ять фактів порушень правил рибальства (+фото) • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина • Колишнього керівника податкової Тернополя ув’язнили за вимагання 40 тис. доларів • Лишилося зібрати п’ять тисяч: рідні просять підписати петицію щодо присвоєння звання Героя Денису Блонському • У кошторис шкільного укриття за 77 млн вписали гумову плитку з Тернопільщини по 4 рази завищеній ціні • Тернопільські ветерани візьмуть участь у чемпіонаті України з футзалу • На Тернопільщині водій позашляховика не врахував погодних умов та злетів у кювет • У Тернополі в пасажирському транспорті травмувалася 73-річна жінка • Салати: особливості та характеристики • Міськрада на Тернопільщині виставила на аукціон майже 18 гектарів землі • 24 квітня один з мікрорайонів Тернополя буде без води

Благодійний футбольний матч у Кременці: 10 голів зіркової команди, рекорд за м’яч з автографами, покер від гренадера з «Волині» та понад 22 тисячі для ЗСУ

Опубліковано: 14 Травня 2022р. о 22:15

Сьогодні, 14 травня, футбольне свято у непростий воєнний час відбулося на кременецькому міському стадіоні. Координаційний центр підтримки Збройних Сил України Асоціації футболу Тернопільщини організував благодійний матч за участю команди зірок Тернопільського футболу та кременецького «Трактора».

Перед початком матчу з вітальним словом до учасників благодійного дійства та вболівальників виступив міський голова Кременця Андрій Смаглюк, який подякував всім воїнам, які захищають Україну. Слова вдячності лунали на адресу зірок тернопільського футболу, які своєю грою в такий складний час виконують важливу соціальну місію плюс завдяки їм є можливість зібрати певні кошти для наших захисників, а також вболівальникам, котрі своїми пожертвами допомагають ЗСУ.

Перед стартовим свистком прозвучав гімн України, а далі розпочалася його величність гра. У складі збірної зірок тернопільського футболу місце у воротах зайняв Микола Вірковський, пару центральних оборонців склали гравці тернопільської «Ниви» Андрій Зінь та Максим Демчук, крайні захисники – Сергій Атласюк (справа) та Богдан Іванців (зліва), опорний півзахисник – Ігор Бадло, піднападники Ігор Пердута та капітан Автанділ Гвіанідзе, крайні хави – Андрій Малащук (справа) і Максим Проців (зліва). І на вістрі атаки діяв вихованець кременецького футболу Олексій Клак.

Матч розпочався без розвідки і вже в його дебюті зіркова команда повела в рахунку. Після прострілу з правого краю Андрія Малащука та не зовсім впевнених дій кременецького голкіпера й оборонців, капітан прем’єр-лігової полтавської «Ворскли» Ігор Пердута переправ м’яча у порожні ворота (0:1). Коли стрілка годинника у матчі перетнула за 30 обертів, зіркова команда відзначилася вдруге. І знову автором голу став Ігор Пердута. Він ефектно пробив головою після флангової подачі Ігоря Бадла (0:2). Через кілька хвилин господарі порушили правила у карній зоні – Сергій Рябцун не за правилами зупинив прохід Олексія Клака, і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий виконав сам Клак і був точним (0:3). А під завісу першого тайму після передачі Максима Проціва, елегантно, підсікнувши м’яча над воротарем, забитим голом відзначився Андрій Малащук (0:4).

У перерві матчу відбувся аукціон, лотом якого був – футбольний м’яч з автографами гравців команди зірок Тернопільського футболу. Боротьба за лот тривала запекла, одразу кілька шанувальників футболу хотіли залишити його в своїй колекції. В кінці-кінці м’яч дістався найнастирливішому, який виклав за нього 4 тис. грн. До речі, це найбільша сума зі всіх аналогічних аукціонів, які відбувалися на попередніх благодійних матчах. Респект кременчанам!

Героям другого тайму, точніше другої його половини став гравець луцької «Волині» Максим Войтіховський. А до його гольової феєрії спершу вразив ворота «Трактора» Роман Волохатий, який технічно обігрався у «стінку» з Максимом Процівим (0:5). Один м’яч кременецька команда відіграла на 53-й хвилині. Їхній нападник Олександр Хомецький наважився на удар метрів з 25-ти – м’яч поцілим під поперечиною над руками зіркового кіпера Миколи Вірковського (1:5). А далі прийшла черга Войтіховського. У середині другого тайму він відзначився після вивіреної передачі Проціва (1:6), згодом реалізував вихід віч-на-віч (1:7) та в дотик переправив м’яча у сітку після передачі зліва Тараса Дурая (1:8). Опісля кремезний гравець продавав оборонців «Трактора» і рикошетом від ноги Андрія Саєнка м’яч опинився у сітці (1:8). А на останній хвилині Максим ударом головою поставив крапку в цьому цікавому матчі (1:10)…

Після фінального свистка тернопільського рефері Владислава Русанюка була спільна фотосесія команд та їхніх наставників (ефектно на фоні легендарної кременецької гори Бона), а також кожен бажаючий міг сфотографуватися з учасниками матчу та взяти в них на пам’ять автограф.

Оскільки матч був благодійним, як повідомили його організатори, завдяки проданим квиткам та програмкам, благодійному внеску гравців «Трактора», а також аукціону у перерві матчу, вдалося загалом зібрати 22 877 грн.! Усі кошти будуть направлені на рахунок Координаційного центру АФТ для допомоги Збройним силам України!

***

«Трактор» (Кременець) – Зірки тернопільського футболу – 1:10 (0:4)

14 травня 2022 р. Кременець. Міський стадіон. 250 гл. +17 град.

Арбітр – Владислав Русанюк (Тернопіль), асистенти – Василь Косанюк (Колодно), Іван Мацієвський (Колодно).

«Трактор»: Патрушев Олександр, Сурм’як Віктор, Дівонька Ігор, Єфремов Ярослав, Томич Олександр, Солонинка Михайло, Яскевич Дмитро, Марченко Андрій, Корянов Артур, Рабцун Сергій, Хомецький Олександр. На заміну виходили: Дембіцький Анатолій, Харченко Костянтин, Прокоп’юк Сергій, Шелюк Захар, Дубровінський Андрій, Оліневич Віталій, Нізенков Андрій, Саєнко Андрій; Дембіцький Артем, Савчук Назар, Федорук Сергій.

Зірки тернопільського футболу: Микола Вірковський, Сергій Атласюк, Максим Демчук, Андрій Зінь, Автанділ Гвіанідзе-к, Ігор Пердута, Ігор Бадло, Максим Проців, Андрій Малащук, Олексій Клак, Богдан Іванців. На заміну виходили: Максим Войтіховський, Роман Волохатий, Сергій Богородиченко, Андрій Кондзьолка, Тарас Дурай, Сергій Задорожний.

Голи: Ігор Пердута (5, 31), Олексій Клак (34, з пен.), Андрій Малащук (45), Роман Волохатий (50), Олександр Хомецький (53), Максим Войтіховський (63, 67, 72, 90), Андрій Саєнко (75, а/г).

Попереджені: немає.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,