Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув колишній військовополонений з Тернопільщини • 32 команди виходять на старт чемпіонату Тернопільської області з футзалу U-13 • Спочила у Бозі відома вчителька з Тернополя • У Служби зайнятості Тернопільщини з’явився мобільний додаток • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • Супермаркету «АТБ» не дозволили розміщення рекламних конструкцій у центрі Чорткова • П’яний водій із Заліщиків пропонував хабар копам • У Заліщицької міськради забрали землю площею понад 3 га • У Бережанах працівник ТЦК спровокував ДТП • Спочив у Бозі головний транспортник Тернопільщини • Перестало битися серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • Єдина в Україні санна траса у Кременці опинилася на межі руйнування • Працівник ТЦК з Тернополя уник покарання за наїзд на велосипедиста, котрий отримав перелом тазу • Альфа-амілаза як маркер захворювань підшлункової залози • На Тернопільщині індустріальний парк отримає 27 млн грн гранту від Швейцарії • На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15
rss

Бізнес з надання сексуальних послуг: на Тернопільщині викрили сутенерку з Харківщини


Опубліковано: 24 Лютого 2025р. о 17:50

Фігурантці оголошено підозру за частинами 1 та 2 статті 303 Кримінального кодексу України. Санкція – до семи років позбавлення волі.
Упродовж декількох місяців оперативники міграційної поліції документували злочинну діяльність 26-річної уродженки Харківщини. Приїхавши на Тернопільщину, жінка взялася організовувати «бізнес» з надання сексуальних послуг. На себе взяла роль сутенерки.
Зі слів начальника відділу міграційної поліції ГУНП в Тернопільській області Мирона Кольби, зловмисниця приймала замовлення від клієнтів щодо надання платних послуг сексуального характеру, контролювала, аби не виникало перешкод для зайняття проституцією іншими особами, яких найняла, та отримувала частину заробітку.
На харківчанку «працювали» двоє жінок. Майже щодня вони приймали клієнтів, адже сутенерка подбала про рекламу послуг, розмістивши її на сайтах з інтимним контентом та в телеграм-каналі. Місцем зайняття проституцією ставали орендовані квартири. Вартість утіх – від двох з половиною до чотирьох тисяч гривень, залежно від часу, проведеного в компанії «найманої працівниці».
У «бізнесові» справи фігурантки втрутилися поліцейські. Сьогодні 26-річна харківчанка – підозрювана у кримінальному провадженні, розпочатому за частинами 1 та 2 статті 303 Кримінального кодексу України – сутенерство, вчинене щодо кількох осіб та повторно.
Досудове розслідування проводять слідчі Тернопільського районного управління поліції. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська окружна прокуратура.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
18 Лютого
17 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше