Найсвіжіше:
• Як підтвердити ТЦК свою відстрочку без смартфона • Відомий зборівчанин назвав Орбана найбільш цінним замороженим російським активом у Європі • У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників • Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю
rss

Біля Тернополя облаштували найбільшу в області гарбузову фотозону


Опубліковано: 6 Жовтня 2021р. о 12:04

У селі Острів Великоберезовицької громади родина Івана й Тетяни Чайківських облаштувала осінню фотозону. Для цього використали понад 15 тонн гарбузів.

Тепер кожен охочий може щодня з 11:00 до 18:00 приїхати на локацію та отримати хороший настрій і красиві світлини. Щоби скористатися фотозоною, потрібно лише відсканувати QR-код та підписатись на сторінку @i.chaykivskyy в Instagram.

– Розфарбуйте свою осінь гарбузовими кольорами. Гарбуз передає різнобарв’я та весь колорит цієї пори року, він є невід’ємним атрибутом фотозйомок в осінню пору. Разом з дружиною Тетяною запрошуємо Вас усіх на локацію, де ви зможете зі своїми рідними, друзями, дітками не тільки зробити осінню фотосесію, а й просто гарно провести час. Одягайтесь по-осінньому, беріть з собою каву та з радістю і веселим настроєм завітайте, – поділився Іван Чайківський.

До слова, в Instagram також оголосили конкурс на найбільший гарбуз Тернопільщини. Виконавши прості правила, переможець отримає 3000 грн. Щоби дізнатися деталі – заходьте на інстаграм-сторінку Івана Чайківського.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше