Найсвіжіше:
• 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини • У Борщеві місцевий забудовик не сплатив громаді понад 1 млн грн • На Борщівщині в закинутому будинку виявили обгорілі людські кістки • У Тернополі таксист травмував 15-річну пасажирку • Дівчата з тернопільського «Чемпіона» здобули кубок області! • Холод у домі та пустий стіл: на Монастирищині суд розглянув справу багатодітної матері • Ревматолог: сучасний підхід до лікування хвороб суглобів та сполучної тканини • У “фіналі чотирьох” визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу 50+ • Вища Тернопільська футзальна ліга: чемпіон визначиться в останньому турі • Шахраї пропонують фейкові виплати за програмою «Тепла зима» • Воїн Андрій Нога з Тернопільщини загинув на війні • На Тернопільщині судитимуть учасника злочинного угрупування за перешкоджання діяльності ЗСУ • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Перша Тернопільська футзальна ліга: неймовірна інтрига в боротьбі за чемпіонство • Спочив у Бозі посадовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув 45-річний воїн з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: збірна учасників бойових дій впевнено лідирує • Третя Тернопільська футзальна ліга: трійка лідерів синхронно перемагають • На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала • На Тернопільщині 8 лютого діятимуть одразу три види вимкнення світла • У Підгайцях рятуватимуть легендарний костел Святої Трійці: на роботи виділили 375 тисяч злотих • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста
rss

Без батька залишилися син і донька: помер військовослужбовець з Тернопільщини


Опубліковано: 21 Січня 2026р. о 14:15

Учора, 20 січня, відійшов у вічність мешканець села Кровинка Василь Володимирович  Куліковський (28.03.1988 року народження), який перебував у ЗСУ 2023-24 рр. Про сумну новину повідомила Теребовлянська міська рада. 

Василь Куліковський був військовослужбовцем, захищав Україну від російського ворога. До лав Збройних сил України був мобілізований у січні 2023 року. Його рідний брат Володимир, також захисник України, зник безвісти у березні 2023 року. У зв’язку з цим Василь Куліковський у квітні 2024 року був демобілізований з лав ЗСУ.

Теребовлянська міська рада та міський голова Олег Продан висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного захисника-Героя. Поділяємо ваш невимовний біль і сумуємо разом із вами. Нехай Господь дасть сили пережити цю втрату, а світла пам’ять про Василя назавжди збережеться в серцях усіх, хто його знав, – йдеться в повідомленні міської ради. 

У Василя Куліковського залишилися батьки та двоє дітей – неповнолітні син і донька.

Вічна та світла пам’ять! Герої не вмирають!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
9 Лютого
8 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше