• 26-річний тернополянин за $4500 став «багатодітним» татусем трьох литовських дітей • У лікарні помер офіцер з Тернопільщини • На Донеччині загинув військовослужбовець з Тернополя • Що таке віртуальний телефонний номер і які його особливості • На Тернопільщину на щиті повернувся 37-річний матрос (+фото) • Принцип дії імпелерного насоса • Громада на Тернопільщині зустріла кортеж із тілом Героя (+фото)  • На Гусятинщині у пожежі згоріло 60 листів шиферу (+фото) • Слідчі Тернополя повідомили підозру кременчанину, який торгував зброєю • Житель Почаєва добровільно видав оперативникам арсенал вибухонебезпечних предметів (+фото) • Рекет в стилі 90-х: зловмисник разом зі спільником «вибивали» 85 тисяч доларів неіснуючого боргу у двох тернополян • Пів мільйона компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців • «Чемпіон» з Тернополя – переможець «Золотої ліги» U-11 • У Вишнівецькій лікарні встановили нове рентген-обладнання • Сьогодні офіційно розпочинається сезон водних прогулянок на Тернопільському ставі: режим роботи і тариф • У громаді на Тернопільщині оголошено два дні жалоби за загиблим воїном • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Таки дотиснула: мерія Тернополя вирішила привласнити приміщення райлікарні • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • Пів року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернопільщини • Міноборони назвало основні пункти законопроєкту про мобілізацію • За минулу ніч патрульні Тернополя виявили трьох п’яних водіїв • Блогеру з Тернопільщини у військкоматі вп’яте відмовили служити в ЗСУ • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без води: адреси • На трасі Тернопіль-Хмельницький зітнулися фура та легківка: загинули двоє військових

Аматорський чемпіон Тернопільщини виявився сильнішим за збірну зірок тернопільського футболу (+фото)

Опубліковано: 1 Травня 2022р. о 22:02

Справжнє футбольне свято у непростий воєнний час зумів організувати Координаційний центр підтримки Збройних Сил України Асоціації футболу Тернопільщини. Любителі футболу отримали змогу побачити кращих майстрів шкіряного м’яча Тернопільщини під час благодійного матчу за участю з однієї сторони – команди зірок Тернопільського футболу, з іншої –  чемпіона і володаря кубка Тернопільської області 2021 року – великогаївського «Агрона».

Трибуни затишного стадіону зі штучним покриттям у селі Боричівка Теребовлянської громади не могли прийняти всіх бажаючих. А подивитися дійсно було на що, адже у складах обох команд вийшли кращі з кращих – професійні гравці Тернопільщини та найсильніші аматорські футболісти області.

У складі збірної зірок місце у воротах зайняв Микола Вірковський, пара центральних оборонців – Ігор Курило та Олег Лівіцький, крайні захисники – Сергій Атласюк (справа) та Ігор Пердута (зліва), опорні півзахисники – Матвій Николайчук та Ігор Бадло, піднападник і капітан Автанділ Гвіанідзе, крайні хави – Ігор Гатала (справа) і Андрій Скакун (зліва). І на вістрі атаки діяв Богдан Семенець.

У «Агрона» рамку боронив Руслан Мазур (що цікаво, він був заявлений за дві команди, один тайм провів за великогаївську, а другий – за «зіркову», адже свого часу захищав кольори ФК «Тернопіль» і тернопільської «Ниви»). У центрі оборони діяли – Сергій Лук’янов та Євген Щербатюк, справа в обороні – Юрій Соколовський, зліва – Віктор Ковалик. В опорній зоні півзахисту грав Володимир Лема, піднападниками були – Руслан Луцик та Валентин Білик, справа у півзахисті – Тарас Червонецький, зліва – Тарас Семенець. І єдиним нападником був Назар Процик.

Перед стартовим свистком прозвучав гімн України та хвилиною мовчання учасники матчу та глядачі вшанували українських воїнів, які загинули за Незалежність країни у боротьбі з російським окупантом.

Сам матч розпочався без розвідки, команди намагалися швидко переходити центр поля, загрожуючи воротам одна одної. Вже в дебюті матчу відзначилися «агронівці». Помилився тренер ФК «Маріуполь» Сергій Атласюк і Тарас Семенець майстерно пробив повз голкіпера в дальній кут (0:1). Далі команди відповідали атакою на атаку. Так, після удару екс-нападника волочиського «Агробізнесу» Богдана Семенця (рідний брат автора першого голу, які виявилися в цьому поєдинку по різні сторони барикад), котрий ще рік тому забивав донецькому «Шахтарю», практично з порожніх воріт виніс м’яча, вибивши його на кутовий Сергій Лук’янов. На що гравець великогаївської команди Тарас Червонецький відповів гарматним пострілом у стійку. Знову був близьким до результативного удару Богдан Семенець, котрий пробивав головою після подачі кутового – цього разу м’яча, який летів під поперечину, виніс оборонець «Агрона» Віктор Ковалик.

Красиву комбінацію розіграли капітан зіркової команди Автанділ Гвіанідзе і діючий гравець полтавської «Ворскли» Ігор Пердута, удар якого у неймовірному стрибку витягнув кіпер Руслан Мазур. А на 32-й хвилині центрбек «Агрона» Сергій Лук’янов порушив правила на Пердуті і арбітр без вагань призначив пенальті. Удар з «точки» взявся виконувати Богдан Семенець, однак переграти візаві Руслана Мазура, котрий знаний майстер відбиття пенальті, не зумів. Майже одразу сталася оборотка. Форвард «Агрона» Назар Процик пройшов по центру, обіграв досвідченого Ігоря Курила, а потім ще й голкіпера Вірковського і без проблем вразив ворота суперників (0:2). Так закінчився перший тайм…

У перерві відомі тернопільські футболісти Григорій Ярмаш та Ігор Пердута вручили свої пам’ятні футболки переможцям аукціонів, які проводив Координаційний центр підтримки ЗСУ Асоціації футболу Тернопільщини і які придбали цього тижня. Футболку Григорія Ярмаша з підписами гравців збірної України придбали за 15 000 грн., а ігрову футболку Ігоря Пердути з полтавської «Ворскли» за 3 300 грн.

Також у перерві було розіграно два футбольні м’ячі та футболку з автографами учасників благодійного матчу. За м’ячі вдалося вторгувати по 2 тис. грн. за кожен, а за футболку – 500 грн.

На початку другої 45-хвилинки Василь Чорний, який з’явився на полі в другому таймі, не зумів поцілити метрів з 5-ти у кут воріт, які вже були практично без захисту з боку нового голкіпера «Агрона» Івана Рогаля. У середині тайму знову півзахисник великогаївської команди Тарас Червонецький струсонув каркас воріт, цього разу поцілив у поперечину. Ще раз не використав свій шанс Чорний, котрий пробивав у ближній кут воріт – м’яча на кутовий перевів кіпер. Ближче до завершення матчу футболісти «Агрона» організували швидку контратаку і нападник Роман Мельник зумів реалізувати вихід три в два (0:3). Так звершився цей мега-цікавий поєлдинок…

Після його фінального свистка кожен бажаючий міг сфотографуватися з учасниками матчу та взяти в них на пам’ять автограф.

Оскільки матч був благодійним, тому цікавим був не лише спортивним його бік. Отож, завдяки проданим квиткам та програмкам, а також аукціону у перерві матчу, вдалося загалом зібрати 27 051 грн.! Усі кошти будуть направлені на рахунок Координаційного центру АФТ для допомоги Збройним силам України!

***

Зірки тернопільського футболу – «Агрон» (Великогаївська громада) – 0:3 (0:2)

1 травня 2022 р. Боричівка. Сільський стадіон. 500 гл. +16 град.

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль), асистенти – Олег Богач (Тернопіль), Андрій Стасюк (Тернопіль).

Зірки тернопільського футболу: Микола Вірковський, Ігор Пердута, Ігор Курило, Олег Лівіцький, Сергій Атласюк, Ігор Бадло, Автанділ Гвіанідзе-к, Матвій Николайчук, Андрій Скакун, Ігор Гатала, Богдан Семенець. На заміну виходили: Руслан Мазур, Андрій Дубчак, Тарас Дурай, Олег Тимець, Сергій Богородіченко, Василь Чорний, Владислав Мороз, Олексій Клак, Сергій Задорожний, Григорій Ярмаш, Андрій Кондзьолка.

«Агрон»: Руслан Мазур-к, Сергій Лук’янов, Юрій Соколовський, Євген Щербатюк, Віктор Ковалик, Володимир Лема, Валентин Білик, Руслан Луцик, Тарас Червонецький, Тарас Семенець, Назар Процик. На заміну виходили: Іван Рогаль, Роман Андрієшин, Роман Мельник, Андрій Капелян, Володимир Пришнівський, Дмитро Стриєшин, Олег Клеха.

Голи: Тарас Семенець (3), Назар Процик (34), Роман Мельник (80).

На 33-й хвилині Богдан Семенець («зірки») не реалізував пенальті (воротар).

Попереджені: немає.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , , , ,