Найсвіжіше:
• На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло • «Вікінги» з Тернополя дебютували у Суперлізі з ампфутболу • У ТЦК заявили, що це не їхні працівники зламали ногу тернополянину • Біатлоністка з Тернополя опинилася в «Книзі рекордів України» • Орденом “За мужність” посмертно нагородили військового з Гусятинщини • Все для смачного Великодня без турбот – готові кошики та пасочки з доставкою від Сім’ї ресторанів Файного міста • У Тернополі п’яний водій “Ауді” в’їхав у світлофор • На Донеччині загинув 44-річний гранатометник з Тернопільщини • Мешканець Теребовлянщини пропонував 6 000 доларів представникам ТЦК • На Тернопільщині 9 квітня визначать формат футбольного сезону-2026 • На Харківщині останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • У Тернополі 13 квітня буде вихідним • На Зборівщині викрили порушницю, яка здійснювала незаконний вилов риби • У Тернополі підозрюють чоловіка у зґвалтуванні неповнолітнього • 5 ознак того, що вам потрібна допомога психолога • На щиті повернувся до рідної домівки фанат теребовлянської “Ниви” • Відомий військовий Павло Вишебаба зробив пропозицію дівчині з Тернопільщини • На Тернопільщині виконавча служба у боржника вилучила і виставила на торги… відро • Винуватцем подвійної смертельної ДТП на Тернопільщині виявився наркодилер • Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг
rss

Аліна Френдій і Петро Заставний стали ведучими «Танців із зірками»


Опубліковано: 21 Вересня 2021р. о 20:38

Син екс-мера Тернополя Романа Заставного — Петро Заставний та його дружина – блогерка Аліна Френдій стали ведучими третього випуску бэкстейджу телепроєкту “Танці з зірками”.

Грандіозне шоу вийшло в ефір 19 вересня. Його цього разу відкрили не учасники проєкту, а улюблені судді – Катерина Кухар, Влад Яма та Макс Чмерковський.

Зірковою ведучою балкону цього разу стала Маша Єфросиніна, а ведучими бекстейджу – тернопільська fashion-інфлуенсерка 2021 року Аліна Френдій та її чоловік — ресторатор та продюсер гурту TVORCHI Петро Заставний.

Зірковою суддею третього випуску стала Оля Полякова.

Про свій перший досвід у ролі ведучої підписникам в мережі «Інстаграм» згодом розповіла Аліна Френдій.

«У нас був неймовірний досвід стати ведучими бекстейджу на шоу «Танці з Зірками». Ми побачили реальне житття за лаштунками і взяли інтерв’ю в усіх зіркових пар, які танцюють у проєкті. Зайшли ми на локацію павільйону близько 14 год, а вийшли біля 2 ночі. Сказати, що було важко — це нічого не сказати. Але досвід, який ми отримали був точно того вартий — я зрозуміла, що ми дуже навіть класна пара ведучих», написала блогерка.

А у прямому ефірі подружжя з‘явилось лише на декілька секунд.

Сам же випуск доступний на YouTube-каналі проєкту.

До слова, цей випуск вразив кількома сюрпризами: глядачі змогли побачити “танець” з Григорієм Чапкісом, а також дізнатись про особисті моменти із життя зіркових учасників — темою нового ефіру “Танців з зірками 2021” стала “Рік, який змінив моє життя”.

З огляду на стурбованість через пандемію коронавірусу чимало знаменитостей, як і всі інші люди, пережили не зовсім радісні моменти.

Чимало з них розповіли про свої потаємні думки на всю країну. Втім, одній із пар також довелось покинути шоу назавжди… “Танці з зірками” — українська версія британського розважального проєкту Strictly Come Dancing.

За його умовами зірки щотижня опановують нові стилі танців і демонструють хореографічні постановки у прямих ефірах з професійними партнерами.

Виступи пар оцінює журі, до складу якого 2021 року ввійшли ексгерой “Холостяка” і чемпіон з латиноамериканських танців Максим Чмерковський, прима-балерина Катерина Кухар і знаменитий хореограф Влад Яма. До слова, на роль креативної продюсерки шоу цьогоріч запросили Олену Коляденко, а головним хореографом стала Олена Шоптенко.


Джерело: Тернополяни
Мітки: , , ,





Новини
8 Квітня
7 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше