Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув розвідник з Тернопільщини • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина • У Тернополі на Великодні свята частіше курсуватиме громадський транспорт до кладовищ  • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Купуючи автомобіль, житель Тернопільщини втратив понад 200 тисяч гривень • Тернополян запрошують на зустріч з командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі»  • У Тернополі сім’ї постраждалих від війни можуть отримати до 100 тисяч гривень на власний бізнес • У Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють» (+відео) • Від отриманих поранень у бою загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • Калькулятор авто зі США: як прорахувати авто • Назавжди повернувся до рідної домівки: сьогодні на Тернопільщині поховають загиблого на війні Героя • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу” • У Тернополі серед білого дня зникла 33-річна жінка • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Оновлення даних: хто з чоловіків мусить зʼявитися до ТЦК • «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище
rss

«Агрон» став третьою командою в історії футболу Тернопільщини, яка в чемпіонаті області не програла жодного матчу!


Опубліковано: 11 Грудня 2018р. о 9:32


Унікального результату вдалося досягнути футбольній команді «Агрон» із Великих Гаїв. Упродовж футбольного року команда у чемпіонаті області не програла жодного матчу і за три тури до закінчення змагань виборола «золоті» нагороди. Про те, як вдалося цього досягти та багато іншого, наша розмова з головним тренером великогаївської команди Романом Курдупелем.

– Пане Романе, які головні чинники успішного сезону для «Агрона»?

– Наша команда була краще за інших укомплектована і мала довгу лавку запасних. До того ж на якісному рівні було проведено тренувальний процес перед сезоном, завдяки якому вдалося закласти міцний фундамент на весь рік. Приємно було бачити, як футболісти «Агрона» виходили на кожну гру і грали виключно на перемогу. Тому й вдалося досягти неймовірного результату – «Агрон» у чемпіонаті не програв жодного матчу (16 перемог і дві нічиї). За всю історію проведення чемпіонату області за незалежної України це всього третій випадок, коли краща команда упродовж року не знає гіркоти поразки. Що цікаво, у моїй тренерській кар’єрі вже був один подібний випадок із теребовлянською «Нивою».

– «Агрон» виступав на два фронти, зокрема ще й в аматорському чемпіонаті України. Це не заважало в досягненні поставленої мети у внутрішній першості?

До початку чемпіонату планував, щоб «Агрон» зробив серйозний зазор перед конкурентами на внутрішній арені у першому колі, бо знав, що участь із серпня в аматорському чемпіонаті може забрати багато сил. Так воно і сталося, після першого кола ми втратили всього два очки, зігравши на виїзді у Чорткові (0:0). Отримали суттєву перевагу над конкурентами, тому могли у чемпіонаті області навіть варіювати складом. Хоча навіть за таких умов «Агрон» не переміг у другій частині чемпіонату області всього в одній зустрічі – у Козовій (1:1).

– А як пояснити відносно невдалі виступи команди в кубках, де програли два фінали своєму найпринциповішому супернику – «ДСО-Поділля»?

– «ДСО-Поділля» – теж команда хороша, з висококласними футболістами. У першому поєдинку за суперкубок на центральному міському стадіоні пропустили два швидкі голи, які й вирішили долю матчу. Хоча протягом гри створили безліч гольових моментів, але в той вечір м’яч вперто не йшов у ворота суперників. У Козовій у фіналі кубка області загалом була рівна гра, однак суперник краще скористався своїми шансами.

– Назвіть кращі матчі загалом у дуже успішному сезоні для «Агрона»?

– Кожна команда налаштовувалась щодо нас по-особливому, адже хотіла перемогти чемпіона і лідера сезону. Відповідно легких поєдинків у нас не було що вдома, що на виїзді. Виділив би із кращої сторони останній матч сезону проти того ж «ДСО-Поділля», в якому ми не залишили супернику жодного шансу (4:2). Практично ідеальний був домашній матч із чортківським «Кристалом», якому нічого не дозволили зробити біля наших воріт, натомість сповна скористалися своїми шансами в атаці. Якісно провели другий тайм у Бережанах, коли програвали, однак зібрали всі сили в кулак і перемогли (3:2).

– А були такі поєдинки, які Вам не дуже сподобалися?

За результатом були переможними, але я залишився незадоволений найперше якістю гри в домашніх поєдинках проти ФК “Козова» і зборівського «Колоса» та на виїзді в Підволочиську. Перемогли в них на останніх хвилинах завдяки морально-вольовим якостям і кращій фізичній підготовці. Так, ми записали три очки до турнірної таблиці, але керівництво клубу і я вимагали від футболістів не лише очок, а й якісної гри. Вона вже прийшла з початком другого кола, яке ми провели впевненіше і видовищніше.

«Агрон» виступав і на аматорах. Як оціните виступ команди на вищому за обласний рівні?

– Це був наш дебютний сезон в аматорському чемпіонаті України. Хотілося суперників побачити і себе показати. Конкретних завдань не ставили. Спершу нам було важкувато, адже рівень значно вищий за обласний.  Однак поступово притерлися і навіть зуміли не програти шість останніх поєдинків. Вважаю за результатом першої частини сезону наше 5 місце хорошим результатом.

– Якщо вдатися до персоналій, хто із гравців великогаївської команди показав себе з кращої сторони, а від кого чекали більшого?

– Хотів би відзначити, що в першому колі у нас була одна команда, а в другому – інша, вважаю, що сильніша. На старті сезону в «Агрона» були проблеми із гравцями лінії атаки. Тому позицію нападника закрили із приходом Назара Процика, а на  місце креативного півзахисника запросили Ігоря Вонса. Останній став нашим козирем. Чогось подібного чекали і від Яна Ковалевського, який був лідером у чортківському «Кристалі», однак травма завадила йому розкритися у повній мірі, хоча наприкінці сезону він провів кілька успішних ігор. Із новачків ще би відзначив Тараса Червонецького.  У другому колі значно додав Микола Когут. Щоби сказати, що хтось розчарував, то таких не було. Хочеться більшого від гравців, які виходили на поле із лавки запасних, щоби вони могли безболісно замінити наших лідерів. Звичайно, каші вони не псували і намагалися грати в ритмі, який був запропонований основними гравцями, однак таки відчувалося, що ці футболісти не в тому тонусі.

– Хотілося б дізнатися, що сталося із кращим гравцем і кращим нападником 2017 року Романом Мельником, який у другій частині сезону вже не виходив на поле у складі «Агрона»?

Передусім це пов’язано із сімейними обставинами, він виїхав за кордон. Я чекав від нього більшого, ніж те, що він показував на полі. У цей момент варіювали складом: хто був кращий на даний момент, той грав у нападі. Відповідно Роману не завжди знаходилося місце на футбольному полі. Проте в останньому поєдинку першого кола Мельник забив два важливих м’ячі «ДСО-Поділля», які принесли команді перемогу (2:1), і я таки сподівався на нього. Однак одного разу він болісно сприйняв те, що не потрапив у заявку на матчі, і  прийняв рішення покинути команду.

– Чи зроблено попередні намітки на рік наступний?

– Із керівництвом клубу мав бесіду. Обговорювали в тому числі питання нашої участі в обласних змаганнях. Ми завершуємо друге коло в аматорському чемпіонаті у середині травня, і могла бути ледь не тримісячна пауза аж до початку серпня – старту нового сезону серед аматорів. Тому було прийнято рішення виступати і в наступному сезоні в чемпіонаті області, натомість відмовитися від кубка. У липні має відбутися ще одна нарада з господарями команди, на якій уже буде поставлено конкретні завдання на аматорський чемпіонат сезону-2019/20. Є попередні напрацювання, що в ньому “Агрон» боротиметься за вихід до фінальної пульки. Для цього потрібно зайняти у своїй групі місце, не нижче другого. Хоча теоретично можемо ще поборотися за другу позицію у цьому чемпіонаті, однак якщо цього не станеться, то ніхто нас за це сварити не буде. А загалом головна мета – це вихід «Агрона» на професійний рівень, але це має відбутися, як повідомили в клубі, тільки за спортивним принципом.

Що ж до підготовки, то її плануємо розпочати на початку лютого 2019 року, орієнтовно за два місяці після старту офіційних змагань. Запланували участь у Меморіалі Юста, де хотілося б пройти по турнірній сітці якомога далі, а можливо, і виграти змагання. Також розраховуємо провести 7-денний навчально-тренувальний збір, як варіант розглядаємо Синьків (Заліщицький район). Загалом плануємо проводити 1-2 спаринги щотижня, щоби мати можливість награвати склад.

Віталій Попович


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , ,





Новини
27 Квітня
26 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше