• Пів мільйона компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців • «Чемпіон» з Тернополя – переможець «Золотої ліги» U-11 • У Вишнівецькій лікарні встановили нове рентген-обладнання • Сьогодні офіційно розпочинається сезон водних прогулянок на Тернопільському ставі: режим роботи і тариф • У громаді на Тернопільщині оголошено два дні жалоби за загиблим воїном • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Таки дотиснула: мерія Тернополя вирішила привласнити приміщення райлікарні • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • Пів року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернопільщини • Міноборони назвало основні пункти законопроєкту про мобілізацію • За минулу ніч патрульні Тернополя виявили трьох п’яних водіїв • Блогеру з Тернопільщини у військкоматі вп’яте відмовили служити в ЗСУ • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без води: адреси • На трасі Тернопіль-Хмельницький зітнулися фура та легківка: загинули двоє військових • Влада Тернополя перерахувала 30 мільйонів за фіктивні роботи, які ще й не були передбачені проєктом (відео+фото) • Фотофакт: на Тернопільщині працівники сільської ради вчилися гасити пожежі • Фірма найбагатшого уродженця Тернопільщини запустила виробництво найзатребуванішого в Україні виду добрив • “Мрію заснувати перший український кооперативний банк”: історія захисника та фермера з Тернопільщини Василя Мартюка • Харчова промисловість: виклики та перспективи • На Тернопільщині в автівці ледь не згорів водій (+фото) • На Тернопільщині в аварію потрапили дитина та двоє дорослих (+фото) • У Тернополі визначили осіб, які каратимуть мешканців за втручання в роботу приладів обліку води • Одразу п’ятеро жителів Кременеччини стали жертвами шахрайств, пов’язаних з виплатами допомоги • 9 жителів Тернопільщини втратили понад 1 млн грн: на 9 років засуджено мешканця Львівщини • У Тернополі достроково завершать опалювальний сезон

YES: на Тернопільщині стартувала довгоочікувана зимова першість з футболу

Опубліковано: 19 Лютого 2022р. о 18:47

Сьогодні, 19 лютого, після 35-річної перерви у селі Боричівка, що біля Теребовлі розпочалася відкрита зимова першість Тернопільської області 2022 року. У матч-відкриття зустрілися ФК «Трибухівці» (дебютант вищої ліги чемпіонату області) та «Поділля-2» з Васильківців (чвертьфіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини 2021/22 рр.). Більш досвідченіша команда з Трибухівців святкувала впевнену перемогу – 4:1.

Перед початком матчу відбулася церемонія відкриття зимової першості. З вітальним словом виступив голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, котрий привітав команди з початком змагань, побажав без травм пройти всю турнірну дистанцію, гідно підготуватися до нового футбольного сезону-2022 і, звичайно, поборотися за нагороди зимового чемпіонату.

Перший історичний гол на зимовій першості-2022 забив Степан Басістий. Сталося це на 29-й хвилині після позиційної атаки колективу з Трибухівців. Партнери по команді підпасували м’яча на правий кут штрафного майданчика і Степан влучно пробив низом у кут воріт (1:0). Подвоїв перевагу ФК «Трибухівці» молодий Михайло Михальський, котрий елегантно перекинув м’яча через воротаря (2:0). У цьому епізоді за трибухівську команду зіграв вітер, який дещо дезорієнтував центральних оборонців та голкіпера. Перед перервою точно під воротарем з близької відстані пробив Ігор Керницький (3:0).

У другому таймі суперники обмінялися голами. Спершу футболісти ФК «Трибухівці» у підкаті забрали м’яча в опонентів у центрі поля та провели швидку контратаку. Досвідчений Віктор Слободян пробивав по воротах, коли ті вже захищав центральний оборонець (4:0). І лише коли рахунок став комфортним, більш досвідченіша команда з Трибухівців дозволила супернику відіграти одного м’яча – взяття воріт на рахунку Олега Милимуки (4:1).

***

ФК «Трибухівці» – «Поділля-2» (Васильківці) – 4:1 (3:0)

19 лютого. Боричівка. Сільський стадіон. +6 град. 100 гл.

Судді: Олександр Денчук (Тернопіль), Михайло Брик (Тернопіль), Андрій Ющишин (Тернопіль).

ФК «Трибухівці»: Сорочук, Гриців, Скавуляк, Богачук (Калашніков, 46), Кістяник, Слободян (Пирожак, 46), Солонинка, Керницький (Ляшкевич, 65), Гаврилюк (Савчук, 52), Михальський, Басістий. Запасні: Андреїв, Жук, Гончар.

«Поділля-2»: Рябий, Прокопчук, Тимчук, Мархоцький, Данилевич, Милимука (Лац, 80), Берішвілі, Захарків, Скочеляс (Польовий, 60), Колтко, Баліцький. Запасні: Петраш, Гапанович, Білоус.

Голи: Степан Басістий (29), Михайло Михальський (38), Ігор Керницький (42), Віктор Слободян (63) – Олег Милимука (71).

Попереджені: Н. Савчук (66), І. Кістяник (73).

Інші два поєдинки ігрового дня завершилися з такими рахунками: “Зоря” (Хоростків) – ФК “Плотича” – 1:2, “Іскра” (Теофіполь) – ФК “Збараж” – 3:0.

До теми: “На Тернопільщині сьогодні стартують унікальні футбольні змагання, які не проводилися 35 років”

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,