Найсвіжіше:
• Військовий з Кременеччини купив дружині інвалідність, щоби звільнитися з армії • Спочив у Бозі головний лікар медустанови на Тернопільщині • “На щиті” повертається додому сержант зі Зборівщини • Мешканець Збаразької громади повернувся з полону • Тернополянам уріжуть субсидії: стало відомо, на скільки • Офісний переїзд Київ | Ціна від 1500 грн під ключ | Trand • У Тернополі на 8 років засудили молодика, який побив свого тренера з боксу • Виробник з Тернопільщини отримав особливий статус у митників • Команда з Гусятинщини – бронзовий призер Зимової першості Тернопільщини з футболу • З полону повернулося троє військових з Тернопільщини • «Агрон» виявився сильнішим за «Дністер» у тернопільському дербі • Спочила у Бозі вчителька з Бучаччини • У Вишнівці син завдав батькові два удари по обличчю: справу розглядав збаразький суд • Судитимуть водія, винуватця смертельної ДТП у Тернопільському районі  • На Харківщині загинув 47-річний воїн з Тернополя • Три роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • У Васильківцях спаринг провели «Поділля» та великоберезовицький «Сокіл» • На рідну Теребовлянщину повернувся воїн, котрий був 2 роки в полоні • ФК «Борщів» у спарингу переміг молодий колектив з Гусятинщини • Конфлікт у Тернопільській лікарні: 88-річну жінку не поклали в стаціонар • У Тернополі за шахрайство засудили вчительку • Ще один високопосадовець залишив Тернопільську ОВА • Вихованець лановецького футболу відзначився голом у Прем’єр-лізі • Війна безжально забрала життя молодого захисника зі Зборівщини • Сім місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Гусятинщини
rss

На Тернопільщині впали уламки крилатої ракети


Опубліковано: 17 Листопада 2024р. о 10:25

На території Шумської громади відбулося падіння уламків крилатої ракети, яку випустили рашисти по території України. Інформацію підтвердив голова Шумської міської ради Вадим Боярський.
– Шановні жителі Шумщини! На території громади відбулося падіння уламків ракети. Постраждалих та руйнувань немає. На місці події працюють відповідні служби. Дякуємо ЗСУ!, – повідомив Вадим Боярський. 

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
13 Квітня
12 Квітня
11 Квітня
10 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше