Найсвіжіше:
• «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю
rss

Двох воїнів з Козівської громади посмертно відзначили орденами “За мужність” ІІІ ступеня


Опубліковано: 17 Листопада 2024р. о 14:30

Двох воїнів з Козівської громади (посмертно) відзначили орденами “За мужність” ІІІ ступеня. 

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагородили:

Кривко Віктора Петровича (старшого солдата військової частини А3215). Герою було 45 років.
Лазоренка Володимира Романовича (солдата військової частини А4722). Воїну було 34 роки.

Високі державні нагороди матерям загиблих Героїв вручив начальник Тернопільської ОВА В’ячеслав Негода.

«Велика вдячність нашим українським Героям, які добровільно взяли в руки зброю й пішли захищати наш край, наш дім та наше майбутнє. Вони вже вписали свої імена в історію, яка твориться сьогодні. Завдяки їх мужності ми продовжуємо нашу боротьбу. Сьогодні ми повинні бути об’єднані навколо спільної мети та ідеї. І ми обов’язково переможемо», – сказав Вʼячеслав Негода.

Козівський селищний голова Сергій Добалюк разом з В’ячеславом Негодою встановили лампадки до пам’ятних стендів Героїв російсько-української війни.

Світла пам’ять нашим Захисникам.
Вічна пам’ять всім, хто віддав своє життя за незалежність України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше