Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Як так: помер військовий з Тернопільщини, призваний на службу лише минулого тижня


Опубліковано: 14 Листопада 2024р. о 7:54

Небесне військо Чортківської громади, на жаль, знову поповнилось ще одним воїном… Раптово помер чортків’янин Анатолій Амбражевич (21.01.1978 – 10.11.2024 р.). Про сумну новину повідомила Чортківська міська рада. 


– Його призвали на військову службу лише тиждень тому – 4 листопада. Отримав посаду водія відділення протитанкових ракет. Але вже за кілька днів на полігоні чоловікові стало погано, а 10 листопада у лікарні м. Винники на Львівщині серце воїна зупинилось, – йдеться в повідомленні міської ради.
Тіло воїна зустрічатимуть сьогодні, 14 листопада, о 13 год. у соборі верховних апостолів Петра і Павла.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше