Найсвіжіше:
• Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік
rss

Заліщицький «Дністер» отримав заслужені нагороди за друге місце у вищій лізі (+фото)


Опубліковано: 10 Листопада 2024р. о 13:14

9 листопада у Заліщиках у клубному офісі місцевого «Дністра» відбулася урочиста церемонія нагородження срібного призера вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року – ФК “Дністер”.

Зі словами вдячності за футбольний сезон до футболістів, тренерського штабу та клубного керівництва звернувся голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик. Також Тарас Зіновійович найперше відзначив системну роботу керівництва заліщицького клубу.

– ФК «Дністер» найкращий приклад для інших команд Тернопільщини системного підходу до розвитку клубу. Адже Ваш президент Юрій Куц фінансово підтримує, як дорослу команду, так і дитячо-юнацькі, покращує інфраструктуру, а також активно допомагає українським воїнам, за що йому велика повага та щирі слова вдячності, – зазначив Тарас Юрик.

Голова АФТ відзначив, що перемагають на футбольному полі гравці, а допомагають їм досягати цього – тренери, котрі, безперечно теж заслужили слів похвали.

– Цього року у «Дністрі» з’явилися такі відомі в Україні тренери, як Олег Шелаєв та Руслан Костишин і результат, а головне якість гри не забарилися. Команда видала неймовірну серію з десяти поспіль перемог у чемпіонаті Тернопільської області та восьми звитяг в аматорському чемпіонаті України. Знаючи амбіції Вашого президента Юрія Куца та тренерів Шелаєва і Костишини, переконаний, що друге місце в обласному чемпіонаті та перша позиція у своїй групі аматорського чемпіонату це проміжний успіх до більш серйозних здобутків. У Заліщиках є сталі традиції перемагати, які, як сподіваються місцеві вболівальників, котрі чисельно підтримували команду у 2024 році, продовжаться у сезоні-2025, чого і я Вам бажаю, – підсумував голова Асоціації футболу Тернопільщини.

Футболісти, тренери, керівництво ФК «Дністер» від Асоціації футболу Тернопільщини отримали заслужені нагороди – медалі, грамоти та красень-кубок, котрий приймав капітан команди Тарас Червонецький.

Також представники «Дністра» нагороджені індивідуальними призами: Назар Процик, як кращий бомбардир вищої ліги (14 забитих м’ячів) і Тарас Червонецький, як кращий захисник чемпіонату, котрий, до слова, став кращим асистентом вищої ліги, віддавши партнерам по команді 11-ть результативних передач.

На закінчення Тарас Юрик побажав «Дністру» вдалої гри в останньому матчі календарного року аматорського чемпіонату України, в якому заліщани сьогодні протистоятимуть чемпіону Хмельницької області 2024 року – «Колосу» з Полонного.

У свою чергу головний тренер «Дністра» Олег Шелаєв подякував Асоціації футболу Тернопільщини в особі її голови за хорошу організацію футбольного сезону-2024, кваліфікований арбітраж та цінні подарунки під час урочистої церемонії нагородження.  

Підсумком урочистої частини стала фотосесія, в якій взяли участь, як футболісти «Дністра», так і тренери, а також всі, хто допомагав команді непростому сезоні.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше